Partners in Relocation laboratorija 4. augustā


Partners in Relocation group SIA (PIR) ir pieteicis BEA laboratoriju, kas norisināsies šī gada 4. augustā.

SIA “Partners in Relocation Group” ir dibināta 1997.gadā, un jau gandrīz 20 gadu laikā tā ir apliecinājusi pakalpojumu kvalitāti, par ko liecina daudzas pozitīvas atsauks­mes. Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Nīderlandē, savukārt komerccentrs un pakalpojumu administrēšanas centrs – Rīgā. Uzņēmums nodrošina relokācijas un imigrācijas pakalpojumus Armēnijā, Azerbaidžānā, Bulgārijā, Igaunijā, Gruzijā, Latvijā, Lietuvā, Polijā, Rumānijā, Nīderlandē, Beļģijā, Luksemburgā, Ukrainā un Kazahstānā.

 

Laboratorijas uzdevumi:

  • Samazināt laika zudumus, koordinējot dažādās valstīs izkaisītu relokācijas un imigrācijas aģentu darbu
  • Saprast, ar kādām metodēm panākt, ka dažādu valstu aģenti ar atšķirīgu mentalitāti un kultūru pieņem instrukcijas/standartus un tos ievēro praksē.
Laboratoriju vadīs BEA eksperts un padomnieks Sandis Babris -
Primekss grupa, Procesu un finanšu direktors
 
Pieredze darbā ar Lean metodēm kopš 2006. gada, vadot dažādus Lean projektus SEB grupā Baltijā un Zviedrijā, strādājis pie Lean metodoloģijas pielāgošanas pakalpojumu un finanšu nozarei. Kopš 2003. gada lasa lekcijas par vadības un efektivitātes tēmām (LU, Banku Augstskola).

Aicinām laboratorijai pieteikties ekspertus ar standartizētu procesu ieviešanas pieredzi dažādās valstīs ar atšķirīgu mentalitāti un kultūru. 

Izvērtējot pieteikuma anketas, dalībai laboratorijā atlasīsim trīs dalībniekus.

Aicinām pieteikties līdz šī gada 29. jūlijam.

Par dalību laboratorijā paziņosim katram individuāli līdz 1. augustam.

Pieteikuma anketa