BEA lasītāju klubs kopā ar Ilzi Čerevko 28.10.2020.


Turpinot jauno pieredzes apmaiņas iespēju gūt zināšanas, pieredzi un iedvesmu no grāmatām, izsludinām pieteikšanos otrajam BEA lasītāju klubam šī gada 28. oktobrī. Savā stāstā par izlasīto grāmatu dalīsies "Dižozols plus" SIA procesu vadītāja Ilze Čerevko.

"Prasmīga pārmaiņu vadība", Ichak Kalderon Adizes

 

 

 

 

Ichak Kalderon Adizes grāmata “Prasmīga pārmaiņu vadība”.

Vadīšana ir process, kurā tiek risinātas pārmaiņu rezultātā radušās problēmas. Lai spētu labi vadīt, ir jāpieņem rezultatīvi lēmumi, kas atrisinātu problēmas, un ir jāspēj tos efektīvi īstenot. Līdz ar to laba vadība ir komandas darbs, kas balstās uz savstarpējo uzticību un cieņu, kopīgo sadarbību un atvērtu komunikāciju.

"Adizes metodoloģijas lietošana ir vienkārša, un tā ir izcils līdzeklis lēmumu pieņemšanā un uzņēmuma vadīšanā. Īsā laikā tā jau ir pozitīvi ietekmējusi ne tikai mūsu uzņēmuma kultūru, bet arī manu un kolēģu personisko dzīvi," tā par grāmatu Jevgēnijs Kopikovs, SIA "Latakko" dibinātājs.

Pasākuma norises laiks:
10.00 - 11.45
 

 

 

Par izlasīto grāmatu stāstīs Ilze Čerevko, "Dižozols plus" SIA procesu vadītāja.

Pēc izglītības finanšu speciāliste. 12 gadus darbojusies grāmatvedības jomā. 8 gadu pieredze ERP sistēmu ieviešanā ražošanas uzņēmumos. Specializējusies tieši noliktavas un ražošanas risinājumu izstrādē. Saistībā ar sistēmu izstrādi radās interese par LEAN. Sauc sevi par LEAN entuziasti. Šobrīd nodarbojas ar procesu sakārtošanu ne tikai "Dižozols plus" SIA, bet brīvajā laikā palīdz arī citiem ražošanas uzņēmumiem Latvijā kļūt organizētākiem.

"Dižozols plus" SIA ir 100% Latvijas uzņēmums, kura pirmssākumi meklējami 1993. gadā. Uzņēmuma specialitāte ir augstas kvalitātes mēbeļu ražošana no vienkāršām līdz pat ļoti sarežģītām formām, izmantojot liekti līmētu saplāksni un masīvkoku. Nodrošinot pilnu projekta attīstības, ražošanas, montāžas un loģistikas ciklu, uzņēmuma mērķis ir būt savu klientu primārajai izvēlei visa procesa gaitā.

..........................................................................Pieteikties..........................................................................


Pasākums norisināsies tiešsaistē ZOOM platformā.
Tikai reģistrētie dalībnieki iepriekšējā dienā saņems atgādinājuma e-pastu un saiti uz tiešsaistes pasākumu.

Pasākums BEA biedriem ir bezmaksas. Var piedalīties vairāki cilvēki no viena uzņēmuma. 
Pārējiem interesentiem dalības maksa 50 EUR + PVN. 

! Piesakoties pasākumam dalībnieks piekrīt, ka pasākuma norises laikā dalībnieks var tikt fotografēts vai filmēts (var tikt veikti ekrānšāviņi), un iegūtie foto/video materiāli var tikt izmantoti asociācijas publicitātes materiālos mājas lapā un sociālajos tīklos.