Laboratorija VSIA Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā 19.02.2016.


VSIA Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca ir pieteikusi BEA laboratoriju šī gada 19.februārī no plkst.: 9:00-16:00, kas notiks slimnīcas Neatliekamās medicīnas centrā.

Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca ir dibināta 1910. gadā un lepojas ar savu ilggadīgo vēsturi un tradīcijām. Apgūstot modernākās tehnoloģijas, sekojot jaunākajām tendencēm un pakalpojuma kvalitātes prasībām, slimnīca ir kļuvusi par lielāko un modernāko ārstniecības iestādi Latvijā, kura šobrīd nodarbina ap 3000 darbinieku. Mūsu panākumu garants ir profesionāli un motivēti darbinieki. Slimnīca nodrošina augsti kvalificētu un specializētu medicīnisko aprūpi.

Līderis mūsdienu medicīnā Latvijā:

  •  invazīvajā kardioloģijā,
  •  kardioķirurģijā,
  •  transplantoloģijā,
  •  neiroloģijā.

Slimnīcā pieejamas vairākas Baltijā unikālas izmeklēšanas un ārstēšanas iespējas:

  • neiroķirurģiskās operācijas ar mikroķirurģisko neironavigācijas iekārtu,
  • endoskopiskā ultrasonoskopija,
  • lāzerterapija acs tīklenes slimībām u.c.

         

        

Laboratorijas gaitā tiks meklēts risinājums divām problēmām:

  1. Identificēt procesus, kurus var optimizēt bez papildus resursu piesaistīšanas;
  2. Padarīt pacientu plūsmu pārredzamu un kontrolējamu.

Laboratoriju vadīs BEA valdes locekle un DNB Bankas Finanšu vadības pārvaldes vadītāja Kristīne Sarkanefinanšu, vadības un stratēģijas profesionāle. Viņai ir pieredze telekomunikāciju, IT, būvniecības un finanšu nozarēs. Lean metodes apgūtas pasaules līmeņa konsultantu vadībā. Kopš 2011.gada šīs zināšanas tiek pielietotas vadot Lean programmas, konsultējot vadītājus,  vadot apmācības. 

                                                                                             

 

Laboratorijas gaitā tiks pielietoti vairāki efektivitātes paaugstināšanas rīki (VSM, MIFA), kā arī tiks veikta procesu padziļināta analīze.

Aicinām pieteikties laboratorijas dalībniekus, kuriem ir zināšanas par augstākminētajiem efektivitātes paaugstināšanas rīkiem, kā arī tos, kuri vēlas savas zināšanas paplašināt.

Izvērtējot pieteikuma anketas, dalībai laboratorijā atlasīsim astoņus dalībniekus. Aicinām pieteikties līdz 11. februārim.

 

 

 

 

 

Atlases rezultātus paziņosim katram individuāli līdz šī gada 15. februārim.

Pieteikuma anketa.