BEA līdzdibinātāji

 

Georgijs Buklovskis

B4B Solutions vadītājs
 
Pieredze vairāku starptautisku ražošanas uzņēmumu dibināšanā, attīstībā un vadībā. Ar TOC metodēm uzņēmuma attīstībā un efektivitātes uzlabošanā strādā kopš 2005. gada, ar Lean metožu ieviešanu - kopš 2009. gada.
 
 
 

Sandis Babris                                                                                                                                                    

Brabantia Latvia SIA, rūpnīcas direktors

Strādā ar Lean metodēm kopš 2006. gada, vadot dažādus uzlabojumu projektus Latvijā un ārvalstīs. Pilnveidojis metodoloģiju administratīvo procesu uzlabošanai (finanses, iepirkumi, HR u.c.). Lasa lekcijas par vadības un efektivitātes tēmām Banku Augstskolā un Latvijas Universitātē.

 

Jānis Mūrnieks                                                                                                                            

Uzņēmuma vadītājs           

Pieredze strādājot par starptautisku uzņēmumu vadītāju. Lean un citas efektivitātes paaugstināšanas metodes pielieto kopš 2009. gada, ieviešot tās uzņēmumā un vadot ražošanas optimizēšanas projektus Latvijā un Zviedrijā.

 

Mārtiņš Pikšs

Plockmatic Riga SIA, uzņēmuma vadītājs

Pieredze strādājot par  inženieri-konstruktoru  produktu izstrādē, vadošo inženieri aparātbūves un rūpnīcu attīstības jomā. Ar Lean metožu ieviešanu uzņēmuma darbībā strādā kopš 2006. gada, kad apguva šīs metodes zināšanu pamatus Zviedrijā. Pēdējos gadus strādā uzņēmuma vadībā ar uzņēmuma attīstību un darbības uzturēšanu.
 

Uldis Piekuss

Virši- A AS, tirdzniecības struktūrvienības vadītājs

Lean metožu ieviešana, uzturēšana un pilnveidošana, kā arī darbs pie Lean kultūras iedzīvināšanas Statoil Fuel& Retail degvielas uzpildes stacijās gan Latvijā, gan ārvalstīs. Lean ideju un Lean filozofijas aktīva popularizēšana dažādās auditorijās un pasākumos. Pārliecināts, ka tikai tāds uzņēmums, kurā Lean ir daļa no tā DNS, spēs iegūt maksimālo atdevi un labumu no Lean.

 

 

Ginta Grandāne

Biznesa efektivitātes asociācijas eksperte un līdzdibinātāja. SIA Gemba, palīgs uzņēmumiem efektivitātes metožu apguvē un ieviešanā.

Realizētas Lean programmas Spectre Latvia SIA un Tele2 Shared Service Center SIA, Apmācīti darbinieki par Lean bankās, apdrošināšanas kompānijās un ražošanas uzņēmumos, piem. Dinex Latvia SIA, AS Baltikums Bank, AS BTA, LR Finanšu ministrija. Sadarbībā ar Latvijas Universitāti realizētas plašas apmācības par Lean studentiem. Ilggadēja pieredze gūta Nordea Bank AB Latvijas filiālē. Zināšanas par Lean un TPS apgūtas pie starptautiski atzīta eksperta Michael Fuchs.