BEA padomnieki

 

Georgijs Buklovskis

Brabantija Latvia SIA, rūpnīcas direktors
 
Pieredze vairāku starptautisku ražošanas uzņēmumu dibināšanā, attīstībā un vadībā. Ar TOC metodēm uzņēmuma attīstībā un efektivitātes uzlabošanā strādā kopš 2005. gada, ar Lean metožu ieviešanu - kopš 2009. gada.
 
 
 

Sandis Babris                                                                                                                                                    

Primekss grupa, Procesu un finanšu direktors
 
Pieredze darbā ar Lean metodēm kopš 2006. gada, vadot dažādus Lean projektus SEB grupā Baltijā un Zviedrijā, strādājis pie Lean metodoloģijas pielāgošanas pakalpojumu un finanšu nozarei. Kopš 2003. gada lasa lekcijas par vadības un efektivitātes tēmām (LU, Banku Augstskola).

 

Jānis Mūrnieks                                                                                                                            

Uzņēmuma vadītājs           

Pieredze strādājot par starptautisku uzņēmumu vadītāju. Lean un citas efektivitātes paaugstināšanas metodes pielieto kopš 2009. gada, ieviešot tās uzņēmumā un vadot ražošanas optimizēšanas projektus Latvijā un Zviedrijā.

 

Mārtiņš Pikšs

Plockmatic Riga SIA, uzņēmuma vadītājs

Pieredze strādājot par  inženieri-konstruktoru  produktu izstrādē, vadošo inženieri aparātbūves un rūpnīcu attīstības jomā. Ar Lean metožu ieviešanu uzņēmuma darbībā strādā kopš 2006. gada, kad apguva šīs metodes zināšanu pamatus Zviedrijā. Pēdējos gadus strādā uzņēmuma vadībā ar uzņēmuma attīstību un darbības uzturēšanu.
 

Uldis Piekuss

Virši- A AS, tirdzniecības struktūrvienības vadītājs

Lean metožu ieviešana, uzturēšana un pilnveidošana, kā arī darbs pie Lean kultūras iedzīvināšanas Statoil Fuel& Retail degvielas uzpildes stacijās gan Latvijā, gan ārvalstīs. Lean ideju un Lean filozofijas aktīva popularizēšana dažādās auditorijās un pasākumos. Pārliecināts, ka tikai tāds uzņēmums, kurā Lean ir daļa no tā DNS, spēs iegūt maksimālo atdevi un labumu no Lean.