Komponenšu piegāde ar KANBAN un vilcienu Lexel Fabrikā 27.03.2020.


SIA Lexel Fabrika šī gada 27. martā dalīsies pieredzē par komponenšu piegādi, pielietojot KANBAN metodi un izmantojot vilcienu.

Schneider-Electric grupas Rīgas rūpnīca SIA Lexel Fabrika Latvijā darbojas kopš 1993. gada un šobrīd nodarbina 300 darbiniekus. 2019.gadā pārdošanas apjoms bija 10 miljoni vienību un uzņēmuma apgrozījums 65 miljoni eiro. Uzņēmuma darbības pamatnozare ir elektronikas un elektroinstalācijas piederumu ražošana. SIA Lexel Fabrika izgatavo gaismas regulatorus, termostatus, kustību sensorus, dūmu detektorus, gaismas slēdžus u.c.
Uzņēmumā tiek pielietotas tādās efektivitāti paaugstināšanas metodes kā Kaizen Blitz, SIM, Production monitoring system, Digital ideas and Sort interval management  un citas.

Pasākuma norises laiks no pulksten 13.45 - 15.30

Pasākuma programma:
13.45 Ierašanās pasākumā un drošības instruktāža.
14.00 Atklāšana
14.10 BEA jaunumi
14.15 Par uzņēmumu
14.30 Komponenšu piegāde ar KANBAN un vilcienu, ekskursija
15.30 Noslēgums

Uzņēmuma adrese: 

Krustpils iela 35a, Rīga

Automašīnu novietošanas nosacījumi:

Automašīnu iespējams novietot rūpnīcas teritorijā. Sekojiet norādījumiem.

! Dalībnieku skaits pasākumā ierobežots - aicinām pieteikties tikai vienu pārstāvi no uzņēmuma.
! Lūgums pieteikties tiem, kuriem ir saistoša minētā tēma.  

Dalība pasākumā BEA biedriem par brīvu.

! Piesakoties pasākumam dalībnieks piekrīt, ka pasākuma norises laikā dalībnieks var tikt fotografēts vai filmēts, un iegūtās fotogrāfijas var tikt izmantotas asociācijas publicitātes materiālos mājas lapā un sociālajos tīklos.

....................................................................Pieteikties...................................................................