Efektīva risku vadība. FMEA metode. 08.04.2020.


Biznesa efektivitātes asociācijas eksperts un Latvijas Mobilā Telefona Ekspluatācijas dienesta direktors Andrejs Šišovs aicina asociācijas biedrus uz pasākumu, kura laikā dalīsies pieredzē par efektīvu risku vadību un FMEA metodi.

LMT ir vadošais telekomunikāciju uzņēmums Latvijā, kas arī pazīstams ar inovatīviem risinājumiem IT jomā. LMT nodrošina plašāko mobilo sakaru un datu pārraides pārklājumu Latvijas teritorijā ar vairāk nekā 1200 bāzes stacijām. LMT bija pirmais, kas ieviesa 2G, 3G un 4G pārklājumu Latvijā, tagad dodas pretim piektās paaudzes sakaru tīklam (5G), lai nodrošinātu klientiem visaugstāko sakaru kvalitāti.

Andrejs Šišovs - Latvijas Mobilais Telefons, Ekspluatācijas dienesta direktors

Speciālists ražošanas un servisa procesu organizēšanā, resursu vadībā (cilvēki, tehnika, finanses), kvalitātes procesu vadībā, darba drošībā. Liela  pieredze darbu organizēšanā būvlaukumā (ēku inženiertehnisko sistēmu izbūve).  Eksperts procesu efektivitātes metodoloģijas LEAN pielietošanā, darbības efektivitātes rādītāju novērtēšanā (KPI), riska faktoru novērtēšanā (FMEA), darba laukuma organizēšanā (5S), ražošanas aprīkojuma uzturēšanas vadībā (TPM), cilvēku resursu vadībā (BOSI).

FMEA (Failure Mode and Effects Analysis) - iespējamo kļūdu un seku analīze. FMEA ir sistemātiska metode kļūdu atklāšanā un analizēšanā. Galvenā FMEA ideja ir veikt preventīvu iespējamo kļūdu un seku analizēšanu, lai organizētu preventīvu un korektīvu pasākumu plānošanu. FMEA mērķis ir samazināt problēmu skaitu reālajā vidē, kā arī nepieļaut kritisko problēmu rašanos. 


Pasākuma norises laiks: 12.45 - 17.00

Dienas kārtība: 
12.45 Ierašanās pasākumā
13.00 Atklāšana
13.10 BEA jaunumi
13.20 Uzņēmums par sevi
13.30 Efektīva risku vadība. FMEA metode
14.30 Kafijas pauze
15.00 Grupu darbs
15.50 Grupu darba secinājumu prezentācijas
16.40 Diskusijas un noslēgums

Katram pasākuma dalībniekam jābūt līdzi personu apliecinošam dokumentam: ID karte, vadītāja apliecība, pase. 


Grupu darbs: 
1. Procesa risku definēšana:  5G tīkla ieviešanas process.
2. Procesa risku definēšana:  bezmaksas interneta lietošana visā pasaulē (Īlons Masks).
3. Procesa risku definēšana:  jaunu produktu izstrāde IT jomā.
4. Procesa risku definēšana: CO2 izmešu un energopatēriņa samazināšana.

Katrā grupā definēsim 4 - 5 riskus, noskaidrosim riska prioritātes indeksu (risk priority number RPN), augstākajam no tiem plānosim preventīvos pasākumus. 


Uzņēmuma adrese: 
Rīga, Ropažu iela 6.
 

Automašīnu novietošanas nosacījumi:
-> EuroPark – Brīvības gatve 201, Elkor Plaza
Tarifu zona EK
-> EuroPark autostāvvieta Gustava Zemgala gatve 74/76
Tarifu zona RP
-> Daudzstāvu Autostāvvieta Jaunā Teika
Tarifu zona JTO

Dalībnieku skaits pasākumā ierobežots.  

Dalība pasākumā BEA biedriem par brīvu.

Piesakoties pasākumam dalībnieks piekrīt, ka pasākuma norises laikā dalībnieks var tikt fotografēts vai filmēts, un iegūtās fotogrāfijas var tikt izmantotas asociācijas publicitātes materiālos mājas lapā un sociālajos tīklos.
 
Pasākums atliks uz nenotiktu laiku.