Strādā droši! Dari gudri! Domā radoši! Eco Baltia grupa 14.07.2020.


Uzzini par vēl viena uzņēmuma pieredzi pasākumā “Strādā droši! Dari gudri! Domā radoši!” šī gada 14. jūlijā, kurā savās zināšanās un pieredzē dalīsies Eco Baltia grupas LEAN koordinatore Kristīne Rāte.

“Strādā droši! Dari gudri! Domā radoši!"

 
Kristīne Rāte 

Eco Baltia grupas LEAN koordinatore

9 gadu pieredze uzņēmumu grupā. Pēc izglītības sabiedrisko attiecību speciāliste. LEAN koordinatores amatā strādā trešo gadu. Lepojas, ka uzņēmuma un LEAN mērķi saskan ar saviem mērķiem, un ir iespēja darīt to, kas patiešām patīk. Kristīne par sevi: "Es nestrādāju, es "dzīvoju" darbu." Uzskata, ja kaut ko iesāc darīt, tad dari to izcili, citādi nav vērts.

Eco Baltia grupa ir vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupa, kas nodrošina pilnu atkritumu apsaimniekošanas ciklu no atkritumu savākšanas un šķirošanas līdz otrreizējai izejvielu loģistikai, vairumtirdzniecībai un izejvielu pārstrādei. Eco Baltia grupas vides apsaimniekošanas uzņēmumi ir veiksmīgi sadzīves atkritumu, būvgružu un dalīto sadzīves atkritumu apsaimniekošanas, kā arī citu vides pakalpojumu sniedzēji privātpersonām un uzņēmumiem. Grupā ietilpst vides apsaimniekošanas, otrreizējo izejvielu savākšanas un izlietotā iepakojuma pārstrādes uzņēmumi - "Latvijas Zaļais punkts", "Eco Baltia vide", "Eko Kurzeme", "Jumis", "PET Baltija", "Nordic Plast" un "Eco Teh Baltia". 

 
Pasākuma norises laiks:
11.00 - 12.00
 

"Strādā droši! Dari gudri! Domā radoši!"

  • Eco Baltia grupa uzņēmumu pieredze LEAN kultūras ieviešanai sākot no pirmajiem soļiem nepilnus 3 gadus atpakaļ līdz šodienai.
  • Prezentācijas noslēgumā vēlas saņemt ekspertu viedokļus un padomus, kā sekmīgāk pārvarēt dažādus šķēršļus ceļā uz sekmīgu LEAN organizāciju. 

Pasākums norisināsies tiešsaistē ZOOM platformā. 

Tikai reģistrētie dalībnieki iepriekšējā dienā saņems atgādinājuma e-pastu un saiti uz tiešsaistes pasākumu.

Pasākums BEA biedriem ir bezmaksas. Var piedalīties vairāki cilvēki no viena uzņēmuma.
Pārējiem interesentiem dalības maksa 50 EUR + PVN. 

! Piesakoties pasākumam dalībnieks piekrīt, ka pasākuma norises laikā dalībnieks var tikt fotografēts vai filmēts (var tikt veikti ekrānšāviņi), un iegūtie foto/video materiāli var tikt izmantoti asociācijas publicitātes materiālos mājas lapā un sociālajos tīklos.

 

.......................................................................................PIETEIKTIES.......................................................................................