BEA līdzdibinātāji

 
Georgijs Buklovskis
 
B4B Solutions SIA,  īpašnieks un veicinātājs, BEA līdzdibinātājs
 
Georgijs Buklovskis ir GIG (Goldratt Implementation Group) biedrs, TOC eksperts
Sertificēts loģiskās domāšanas meistars (GSI William Dettmer, ASV), Komercizglītības centra lektors, treneris. Viņš ir piešķirts Nīderlandes karalistes Oranje – Nassau Bruņinieka tituls.
Georgijam ir pieredze vairāku starptautisku ražošanas uzņēmumu dibināšanā, attīstībā un vadībā, tostarp – Brabantia Latvia.
Viņš ir arī grāmatas “TRANSFORMĀCIJA Ceļvedis tava uzņēmuma pārvēršanā par veiksmes stāstu” autors. Izdevis latviešu valodā grāmatas: Eliahu Goldrata “Mērķis” un Tomasa Korbeta “TOC grāmatvedība”.
Aktīvi izplata biznesa sabiedrībā zināšanas par TOC un Lean.
     
 

Sandis Babris                                                                                                                                     

Brabantia Latvia SIA, rūpnīcas direktors

Strādā ar Lean metodēm kopš 2006. gada, vadot dažādus uzlabojumu projektus Latvijā un ārvalstīs. Pilnveidojis metodoloģiju administratīvo procesu uzlabošanai (finanses, iepirkumi, HR u.c.). Lasa lekcijas par vadības un efektivitātes tēmām Banku Augstskolā un Latvijas Universitātē.

     
 

Jānis Mūrnieks                                                                                                                            

Uzņēmuma vadītājs           

Pieredze strādājot par starptautisku uzņēmumu vadītāju. Lean un citas efektivitātes paaugstināšanas metodes pielieto kopš 2009. gada, ieviešot tās uzņēmumā un vadot ražošanas optimizēšanas projektus Latvijā un Zviedrijā.

     
 

Mārtiņš Pikšs

DAARD Technologies SIA, īpašnieks un vadītājs, BEA līdzdibinātājs

Vairāk kā 20 gadu pieredze starptautisku tehnoloģisku uzņēmumu izveidē un vadībā.
Ar Lean metožu ieviešanu uzņēmumu darbībā strādā kopš 2006. gada, plaši popularizējis Lean Latvijā. Regulāri konsultē uzņēmumus efektivitātes uzlabojumu ieviešanā.

     
 

Ginta Baltaisbrence

Biznesa efektivitātes asociācijas eksperte un līdzdibinātāja, SIA Gemba

Eksperte ar 15 gadu pieredzi. Palīdz uzņēmumiem kļūt efektīvākiem, apmācot, zīmējot un uzlabojot procesus, ieviešot Lean metodes.
Realizējusi Lean programmas dažādu nozaru uzņēmumos. Sadarbojusies ar  pašvaldību uzņēmumiem un valsts kapitālsabiedrībām. Ilggadējā sadarbībā ar augstskolām realizējusi apmācības bakalaura un maģistra programmu studentiem, kā arī mūžizglītības programmās.
Šobrīd uzņēmumiem aktuāla ir automatizācija un digitalizācija, taču lai radītu vairāk efektivitātes, palīgā jāsauc Lean!
     
 

Alvis Vagulis

Amateks SIA. Valdes priekšsēdētājs

Vairāk kā 25 gadu pieredze starptautisku un vietēju ražošanas uzņēmumu vadībā. Dalījies ar zināšanām dažādu mērogu izglītības un biznesa forumos. Veicinājis efektivitātes instrumentu apmācības iekļaušanu profesionālās izglītības standartos un to pielietošanu praksē.