Asociācijas valde

 

Anita Stukāne

BEA, izpilddirektore un valdes locekle

Pieredze finanšu sektorā, vadot nodaļu, kur īpaši svarīga ikdienas sastāvdaļa - procesu efektivizācija caur Lean, 5S un baltās tāfeles ieviešanu. Strdājot BEA, nostiprinātas zināšanas par efektivitātes metodēm, padziļināti izpētītas un izprastas biedru vajadzības.

     

 

 

Sandis Babris

Brabantia Latvia SIA, rūpnīcas direktors

Strādā ar Lean metodēm kopš 2006. gada, vadot dažādus uzlabojumu projektus Latvijā un ārvalstīs. Pilnveidojis metodoloģiju administratīvo procesu uzlabošanai (finanses, iepirkumi, HR u.c.). Lasa lekcijas par vadības un efektivitātes tēmām Banku Augstskolā un Latvijas Universitātē.

     

 

Baiba Drēgere - Vaivode

Rimi Baltic, Lean eksperte

Ekonomiste, maģistra grāds visaptverošajā kvalitātes vadībā (RTU). Vairāk kā 7 gadu pieredze banku sektorā  Sertificēta Lean Green Belt, zināšanas iegūtas pie trenera Damien Morris. Pieredzējusi iekšējo procesu trenere – apmācot darbiniekus ne tikai par Lean, bet arī uzlabojot darbinieku prasmes sniegt izcilu klientu servisu. Uzskata, ka efektivitātei un tiekšanās pēc izcila klientu servisa būtu jābūt katra veiksmīga uzņēmuma pamatā. Šo divu lielo uzņēmuma stūrakmeņu kombinācija ar dažādām Lean metodēm procesu pilnveidošanai, palīdz sasniegt augstus mērķus. Baiba pārstāv ideju, ka tieši tiekšanās pēc nepārtrauktiem uzlabojumiem ir lielisks veids, kā iesaistīt darbiniekus. Tāpēc ir ieviesusi dažādus ideju vākšanas rīkus.

     

 

Ruslans Sosinovičs

BEA, valdes loceklis un eksperts

Ekonomists, maģistra grāds ražošanas vadībzinībās (RTU), Biznesa klase (KIC).  Vairāk kā 17 gadu pieredze ražošanas metālapstrādes  jomā, ka arī LEAN, TOC metožu ieviešanā un pielietošanā no 2012. gada. Konsultē un vada apmācības par LEAN, TOC efektivitātes metodēm.

     

 

Uldis Piekuss

BEA, valdes loceklis un eksperts

Vairāk nekā 10 gadu pieredze LEAN metožu ieviešanā, uzturēšanā un pilnveidošanā mazumtirdzniecības nozarē Latvijā un ārvalstīs.
Kā lektors regulāri uzstājies dažādās auditorijās, ar mērķi veicināt izpratni par Lean un efektivitātes uzlabošanas ideju pielietošanu ikdienā.
BEA sertificēts eksperts. Līdzautors grāmatai “LEAN risinājumi efektīvākam biznesam” – pirmajai grāmatai latviešu valodā par LEAN.

 

     
 

Daiga Leimane

HansaMatrix Pārogre SIA,  Lean eksperte

Maģistra grāds ekonomikā (RTU) un bakalaurs uzņēmējdarbības vadībā (RTU). Vairāk kā 20 gadu pieredze ražošanas jomā. Pēdējie 10 gadi saistīti ar LEAN metožu un domāšanas jeb kultūras maiņas ieviešanu. Konsultē un sniedz padomu tiem, kas ir patiesi ieinteresēti ieraudzīt savus Zudumus un neefektīvos procesus, kā arī ieviest pārmaiņas. Kā vieslektore par šo tēmu lasa lekcijas augstskolās, kā arī BEA rīkotajās apmācībās.  

 

     

 

 

Andris Diļevka

STORA ENSO PACKAGING SIA, Attīstības procesu vadītājs Baltijā

Ar efektivitātes metodēm strādā jau 8 gadus. Pieredzējis ražošanas uzņēmumu uzlabojumu, pārmaiņu un projektu vadītājs gan ražotnē, gan administrācijā. Sertificēts Lean Six Sigma Master Black Belt. Kvalificējies un piedalījies projektā “Pasaules klases ražošanas misija Japānā”. Pēdējo 3 gadu laikā iegūta pieredze uzņēmuma digitālajā transformācijā un ITIL praksē. TOC, cilvēkresursu vadības un psiholoģijas prakšu un literatūras entuziasts. Wim Hof metodes praktiķis.