"Krīzes gads – lielisku iespēju gads" Brabantia Latvia 28.01.2021.


BEA 2021. gada pasākumu sēriju jau tradicionāli atklās Brabantia Latvia eksperti. Šoreiz izzināsim reālā pieredzē balstītu stāstu par krīzes gadu, kuru Brabantia Latvia komanda pārvērta iespēju izmantošanas laikā.

"Krīzes gads - lielisku iespēju gads"


Brabantia Latvia SIA ir dibināta 2008.gadā, tā atrodas Talsu novada Pastendē, un specializējas gludināmo dēļu, ārtelpu žāvētāju un no šī gada – arī iekštelpu žāvētāju ražošanā. Uzņēmumā strādā vairāk kā 140 darbinieku, saražotā produkcija 99.5% apjoma tiek eksportēta uz vairāk nekā 90 dažādām pasaules valstīm. Brabantia koncerns savukārt ir dibināts 1919.gadā, tas ir Nīderlandes ģimenes uzņēmums, kas jau ceturtajā paaudzē pieder Van Elderen ģimenei. Savā pastāvēšanas simtgadē 2019. gadā Brabantia ieguva prestižo “Royal Dutch company” statusu.

"Krīzes gads - lielisku iespēju gads"

2020. gada sākums, pat bez Covid-19 pandēmijas izplatības Eiropā un Latvijā, Brabantia Latvia SIA iesākās ne īpaši spoži, iezīmējot apgrozījuma kritumu. Fokusējoties uz virkni uzlabojumu jomu, par kurām pastāstīs mūsu eksperti, šī gada laikā ir izdevies ne tikai atjaunot apgrozījuma pieauguma tendenci īstermiņā, bet arī ielikt nopietnus pamatus nākamo gadu izaugsmei un rūpnīcas attīstībai, atrodot vietu jaunu iekārtu uzstādīšanai un pilnīgi jaunas produktu grupas ražošanas uzsākšanai.

Pasākuma laikā uzzināsiet par:

  • Ražošanas un noliktavu pārplānošanu
  • 5S un SMED projektiem
  • Darbinieku ieteikumu sistēmu


Pasākuma plāns:

13.00 BEA jaunumi, Anita Stukāne
13.05 Ievads, Sandis Babris
13.10 Ražošanas/noliktavu pārplānošana, Romans Pasāts
13.25 5S un SMED projekti, Jānis Freibergs
13.40 Darbinieku ieteikumu sistēma, Kaspars Bērtelsons
13.55 Grupu darbs Zoom istabās
14.05 Grupu secinājumu/priekšlikumu prezentācijas
14.10 Jautājumi un atbildes
14.30 Pasākuma noslēgums
 

Pasākuma norises laiks ZOOM tiešsaistes platformā:

13.00 - 14.30

Tikai reģistrētie dalībnieki iepriekšējā dienā saņems atgādinājuma e-pastu un saiti uz tiešsaistes pasākumu.

BEA biedriem pasākums bezmaksas. Var piedalīties vairāki cilvēki no viena uzņēmuma.

Pārējiem interesentiem dalības maksa 50 EUR + PVN. 

! Piesakoties pasākumam dalībnieks piekrīt, ka pasākuma norises laikā dalībnieks var tikt fotografēts vai filmēts (var tikt veikti ekrānšāviņi), un iegūtie foto/video materiāli var tikt izmantoti asociācijas publicitātes materiālos mājas lapā un sociālajos tīklos.

Trīs BEA eksperti – Romans, Jānis un Kaspars sniegs īsu ieskatu 2020.gadā Brabantia Latvia ieviestajās uzlabojumu jomās: ražošanas ierobežoto telpu izmantošanas efektivitātes paaugstināšanā, 5S un SMED projektu realizācijā un Darbinieku ieteikumu ideju sistēmas ieviešanā un uzlabošanā.

..........................................................................Pieteikties..........................................................................