BEA pilnsapulce un vēstījums par zināšanu laikmetu un cilvēku efektivitāti


Aicinām rezervēt laiku Biedru pilnsapulcei un vēstījumiem par zināšanu laikmetu, cilvēku efektivitāti un par Swedbank OpEx akadēmijas Lean attīstības pieeju. Pasākums norisināsies šī gada 29. martā pulksten 12.00.

Uz biedru pilnsapulci – pasākuma oficiālo daļu, aicinām katra uzņēmuma atbildīgo kontaktpersonu BEA, kas būs pilnvarota apstiprināt gada pārskatu un ievēlēt valdi. Lai pilnsapulce tiktu uzskatīta par lemttiesīgu, tajā jāpiedalās vairāk nekā pusei BEA biedru. Lūdzam atbildīgi izturēties pret šo biedra pienākumu un apmeklēt pilnsapulci, jo nepietiekama kvoruma gadījumā pasākums būs jāpārceļ.

Otrajā pasākuma daļā Mārtiņš Martinsons no FranklinCovey iztirzās tēmu "Vai jūsu darbinieki jau domā, vai tikai izpilda? Zināšanu laikmets un cilvēku efektivitāte." Laipni aicinām piedalīties visus interesentus!
Kā arī Swedbank pārstāvis dalīsies pieredzē par Swedbank OpEx (operational excelence) akadēmijas Lean prasmju attīstības pieeju. 

 

Dienas kārtība:

Biedru pilnsapulce (jāierodas vienai balsstiesīgajai personai no uzņēmuma)

12.00 – 12.30 Biedru reģistrācija Biedru pilnsapulcei

12.30 – 13.30 Biedru pilnsapulce

BEA pasākums

13.30 – 14.00 Kafijas pauze/ Pārējo viesu reģistrācija

14.00 – 14.30 Kārlis Urbāns – Efektivitātes indekss V.02

14:30 – 16.00 Mārtiņš Martinsons "Vai jūsu darbinieki jau domā, vai tikai izpilda? Zināšanu laikmets un cilvēku efektivitāte"

16.00 – 16.15 Kafijas pauze

16.15 – 16.45 Signe Reuta/ Ansis Cucurs "Swedbank OpEx akadēmijas   Lean prasmju attīstības pieeja" 

16.45 – 17.00 Jautājumi, diskusijas, kopsavilkums

 
 

Mārtiņš jeb MM, kā viņu sauc kolēģi un domubiedri, ir FranklinCovey izveidotājs, vilcējspēks un patriots. Viņš izcili “nolasa” klientu un piedāvā atbilstošākos risinājumus dažādās problēmsituācijās gan vadības, gan darbinieku līmeņos. Konsultē uzņēmumus stratēģiskajā un vadības līmenī. Vada vadītprasmes, komandu attīstības, pārdošanas vadības treniņus. Pirms FranklinCovey izveidošanas, uzkrājis 25 gadus ilgu praktisko pieredzi vadības un pārdošanas vadības, arī mārketinga jomās, strādājot tādos uzņēmumos kā GNT Latvia, u/v Centrs, 3M, Statoil. Kopš 2011. gada Mārtiņš ir arī Latvijas vīriešu basketbola izlases trenera asistents.Galvenā Mārtiņa vērtība ir ģimene. Tai viņš velta savu brīvo laiku, neaizmirstot arī par ceļošanu, makšķerēšanu un lasīšanu. Mārtiņš vienmēr meklē jaunas iespējas un izaicinājumus, tādēļ nepārtraukti turpina mācīties un attīstīties.

Pieteikšanās pasākumam 29.03.2017.

BEA biedriem pasākums ir bez maksas, pārējiem viesiem 50 EUR + PVN

Pasākuma norises vieta:

Bellevue Park Hotel Riga
1 Slokas Street, Riga, LV-1048

Auto novietošanas iespējas: 
Pie viesnīcas ir pieejama bezmaksas autostāvvieta

Informācijai:
Anita Stukāne
e-pasts: info@efektivs.lv
Mob.tālr.:  +371 26466262