BEA laboratorija Torgy Baltic SIA šī gada 5. aprīlī


Torgy Baltic SIA tupina uzlabojumu ceļu un ar BEA ekspertu palīdzību risinās ar KPI (darba izpildes rādītāji) saistītos izaicinājumus.

Torgy Baltic dibināts 2005.g. un ir starptautiski darbojošās uzņēmumu grupas Torgy daļa. Torgy Baltic SIA darbojas metālapstrādes nozarē ar specializāciju uz naftas un gāzes industrijas produktu ražošanu un piegādi.  Uzņēmuma galvenais uzdevums ir pasūtījumu izpilde, saražojot produktus kvalitatīvi, ar iespējami zemākām izmaksām un iekļaujoties noteiktajos piegādes termiņos. Torgy Baltic saražoto produktu pircēji ir Grupas uzņēmumi.

Torgy grupas gala pircēji ir pārsvarā naftas un gāzes industrijai nepieciešamās infrastruktūras būvnieki, kas vairumā gadījumu ir lielas, globāli darbojošās korporācijas. Uzņēmums strādā uz pasūtījumu/projektu bāzes, kur katram projektam produkti tiek ražoti pēc noteiktiem parametriem, dizaina un tehniskajām prasībām, līdz ar to produkti, kas ražoti vienam klientam, nebūs tiešā veidā izmantojami citam. Lielākā daļa projektu ir nestandarta produkti.

Ar konkurenci piesātinātā vide pasaulē ievērojami samazināja Torgy Baltic apgrozījumu tieši 2015.gadā, kad uzņēmuma ražošanas apjomi samazinājās un apgrozījums bija tikai EUR 4,97 miljoni (salīdzinājumā ar 2014.gadu, kad tika sasniegts otrs augstākais apgrozījums TB pastāvēšanas laikā EUR 9,13 miljoni), kas lika uzņēmumam pielāgoties biznesa grūtībām.

2016.g. neauditētais apgrozījums ir Eur 5.9 miljoni, kad uzņēmums nodarbināja vidēji 96 darbiniekus.

 

Laboratorijas norises laiks: 

11.00 - 16.00 Dienas kārtība tiks precizēta laboratorijas dalībniekiem. 

Laboratorijas uzdevums: 
Kompānijas KPI kaskadēšana uzņēmuma vienībām, KPI vizualizācija un kontroles pasākumi.

Laboratoriju vadīs Daniils Dorošenko, Severstal Distribution SIA Biznesa sistēmu attīstības projektu vadītājs - topošais BEA eksperts. 

Aicinām pieteikties jomas profesionāļus līdz 31. martam! 
Izvērtējot pieteikuma anketas, dalībai laboratorijā atlasīsim 4 dalībniekus. 

Par dalību laboratorijā paziņosim katram individuāli līdz 03.04.2017.

 

 

Laboratorijas norises vieta: Eglaines iela 13, Ozolnieki

 

Pieteikuma anketa