Ceļā uz Lietuvu pēc jaunas pieredzes šī gada 16. un 17. maijā


Turpinot aizsākto tradīciju, aicinām arī  šogad doties pieredzes apmaiņas braucienā uz Lietuvu. 

Apmeklēsim trīs uzņēmumus Viļņā. Dienas kārtībā tiks iekļautas prezentācijas par uzņēmumiem un to sasniegumiem efektivitātes paaugstināšanas jomā, ekskursijas pa uzņēmumiem, jautājumu un atbilžu sadaļa.

Šī būs kārtēja iespēja rast jaunas idejas, ko realizēt savos uzņēmumos, gūt jaunu pieredzi un iepazīt jaunus domubiedrus. Aicinām izmantot šo iespēju - vietu skaits ir ierobežots!

No Rīgas izbrauksim apmēram plkst: 8:00. Izbraukšanas laiks un vietas tiks precizēti pirms izbraukšanas. 

 

16.05.2017.

 
Vilniaus degtine - 13.00
 

Vilniaus Degtine pirmsākumi meklējami 19. un 20. gs. tradīcijās, kad stiprināto alkoholisko dzērienu ražotnes tika pārvietotas uz lielpilsētām.

Obeļu spirta rūpnīca, kas dibināta Rokišķos un piederēja hercogu ģimenei, bija viena no augstākās kvalitātes spirta piegādātājām. Šī spirta ražotne palika tajā pat muižas ēkā Obeļos, bet Viļņā 1992. gadā tika dibināta stipro spirtoto dzērienu ražotne.Ir aizritējuši vairāk kā 100 gadi kopš Obeļu spirta rūpnīca uzsāka savu darbību, taču tradīcija ražot augstākās kvalitātes spirtu ir saglabājusies. Šī ir vecākā spirta ražotne Lietuvā.

1995. gadā Vilniaus Degtine tika reorganizēta par speciālas nozīmes akciju sabiedrību. 2003. gadā Francijas koncerns Belvedere SIA iegādājās 80% Vilniaus Degtine akciju.

Kā izglābt biznesu- kaimiņvalsts pieredze


Dienas beigās dosimies kopīgās vakariņās.

Nakšņošana vienvietīgos numuros: City Hotel Algirdas, Viļņa
 

17.05.2017.


Girteka Loģistika  - 8.30

Girteka Loģistika ir finansiāli spēcīga un uzticama ģimenei piederošu uzņēmumu grupa, kam 20 gadu laikā ir pieaudzis darbinieku skaits līdz 8300 un klientu loks aptver visu Eiropu.

Starp klientiem ir gan vietējie ražotāji, gan starptautiski atpazīstami uzņēmumi. Grtekas klienti galvenokārt atrodas Eiropas Savienības un NVS reģionā, kur uzņēmums koncentrējas  uz tālsatiksmes pilnu kravu pārvadājumiem (FTL). Plašais maršrutu tīkls spēj apmierināt klientus, kuriem pārvadājumu pakalpojumi nepieciešami vienu reizi nedēļā vai mēnesī, līdz nepieciešamībai pārvadāt 1000 vai vairāk pilnas kravas pa gadu. Katru dienu Girteka Loģistikā ir nodarbināti cilvēki, automašīnas un piekabes vairāk nekā 30 valstīs, nodrošinot klientiem kravas saņemšanu paredzētajā laikā. Girteka ir spējusi attīstīties pateicoties darbinieku augstajai kvalifikācijai, ieinteresētībai un aizrautībai.

Gigantiskais veiksmes stāsts- Girteka
logistics

 

 

Pusdienas


Moog - 13.00

Viltechmeda ir liels medicīnas tehnoloģiju uzņēmums, kas attīsta savu darbību kopš 1993. gada. Kopš 2008. gada uzņēmums pieder starptautiskajai Moog grupai. 
2015. gadā komandu veido jau gandrīz 100 darbinieki, kuri projektē, ražo un apkalpo infūzijas sūkņus, kurus izmanto anestēzijas veikšanai, neonatologu, onkoloģijas, ķirurģijas, intensīvās terapijas un citās medicīnas nozarēs.
Uzņēmumā vairāku gadu garumā tiek pielietotas šādas metodes: 
- 5S;
- Kaizen - ideju process;
- PDCA - problēmu risināšana;
- Standartizēts darbs;
- Kanban;
- Asaichi - veiktspējas vadībai un sapulcēm;
- Procesu uzlabošanai un saīsināšanai - VSM, VACA;
- 6 Sigma.
 

17:00 uzsāksim mājupceļu

Vietu skaits ierobežots!

Dalības maksa BEA biedriem: 185 EUR + PVN

Dalības maksa pārējiem: 235 EUR + PVN

Dalības maksā ikļauts brauciens ar autobusu, nakšņošana viesnīcā (ar brokastīm), vakariņas 16. maijā, pusdienas 17. maijā.

Jautājumu gadījumā:

Anita Stukāne, Mob.tālr.: +371 26466262

                        E-pasts: info@efektivs.lv

 

Pieteikties braucienam