Biznesa efektivitātes forums 2017


10% ATLAIDE BEA BIEDRIEM!

 

Biznesa efektivitātes forums notiks 18. un 19. oktobrī. Tā ir ietekmīgākā efektivitātes konference Latvijā, kas jau 7. gadu pulcēs Baltijas valstu profesionāļus no dažādām industrijām. 
Praktiskajās meistarklasēs un forumā šogad runāsim par “Nepārtrauktu uzlabojumu DNS”. Pasaules līmeņa runātāji un dažādu nozaru līderi runās par uzņēmumu izaugsmes veicināšanas iespējām, kas slēpjas darbību vienkāršošanā, efektivitāti veicinošu pārmaiņu ieviešanā uzņēmumā, kā arī ikviena darbinieka iesaistīšanā.

Forumā aicinām piedalīties uzņēmumu īpašniekus, dažādu līmeņu vadītājus, praktiķus, kas efektivitātes metodes pielieto ikdienā, ražošanas un servisa organizāciju darbiniekus, kā arī pasniedzējus un studentus. Divu dienu laikā Jūs uzzināsiet, kā ieviest nepārtrauktus uzlabojumus biznesā, izmantojot dažādas produktivitātes pieejas un nezaudējot attīstības jaudu; kā uzlabot organizācijas kultūras un darba devēja tēlu, un jaunu tehnoloģiju lomu darba organizēšanā.

Ikvienam apmeklētājam Biznesa efektivitātes forums ir iespēja satikt profesionāļus – domubiedrus, kas strādā ar efektivitātes paaugstināšanas metodēm. Foruma runātāji un meistarklases noteikti sniegs iedvesmu tālākajai profesionālajai attīstībai, jo dzirdēsiet reālus uzņēmumu pieredzes un veiksmes stāstus, jaunāko sasniegumu prezentācijas no dažādiem pasaules līmeņa speciālistiem.

SUDRABA SPONSORI

FORUMA PROGRAMMA
FORUMA ATBALSTĪTĀJI

18. oktobrī tiekamies Jelgavas ielā 1, Rīgā, Latvijas Universitātes Akadēmiskajā centrā Torņkalns.

19. oktobrī Petras Šikšnelis meistarklase notiks A.Čaka ielā 160, Rīgā, Latvijas Balzamā. Andrzej Kinastowski meistarklases norises vieta tiks paziņota vēlāk.

 

BIĻETES VAR IEGĀDĀTIES EKASĒ VAI RAKSTOT E-PASTU: INFO@EFEKTIVS.LV