Piesakies meistarklasēm!


Aicinām pieteikties meistarklasēm, kas norisināsies šī gada 21. un 22. februārī.

 

Sadarbībā ar Polijas uzņēmumu 4results (www.4results.pl/en/) (autors metodoloģijai Positive Productivity® (www.positiveproductivity.eu) – Performance Management and Continuous Improvement System), piedāvājam iespēju 2018.gada 21. un 22. februārī piedalīties divās meistarklasēs.
Šodien, 16.janvārī, BEA biedriem bija iespēja piedalīties vebinārā „How to increase significantly productivity in organization in 2018” un iepazīties ar februārī plānoto meistarklašu vadītājiem un gūt nelielu ieskatu tajā, kas gaidāms meistarklasēs.

2014.gadā Schneider Electric Shared Service Center ieviesa Leanergy, kura ir balstīta uz 4 results izstrādāto Positive Productivity® metodoloģiju. Leanergy un 4results konsultanti ir palīdzējuši Schneider Electric kļūt par vienu no 2017.gada labākajiem Shared Service Center pasaulē, šajā elites grupā iekļūst tikai 20 pasaules labākie servisa centri.

Arī BEA biedriem tiek dota iespēja iepazīties ar Positive Productivity®  izstrādāto metodoloģiju, piedaloties meistarklasēs, kuras vadīs 4results konsultanti Krzysztof Pimpicki un Kazimierz Żurek.

 

 

O!Game workshop

Meistarklase ir izstrādāta procesu vadītājiem, nepārtrauktu uzlabojumu vadītājiem, augstākā līmeņa speciālistiem. Meistarklase ļaus izjust optimizāciju pašiem uz savas ādas. O! Game ir veidota kā spēle, kuras laikā tiek analizēts kā uzlabot komandas produktivitāti 5 nedēļu laikā.

Kad: 21.02.2018, 13.30 – 17.30
Kur: „Rixwell Elefant”, Kalnciema iela 90, Rīga
Meistarklase notiek angļu valodā, tulkojums latviešu valodā netiek nodrošināts

Meistarklases apraksts

Cena: 99 EUR ieskaitot PVN,  BEA biedriem 10% atlaide
Pieteikumu gaidīsim līdz 15.02.2018.

Strategic workshop and simulation

Meistarklase īpaši izstrādāta augstākā līmeņa vadītājiem un līderiem. Tās laikā jūs pieredzēsiet trīs simulācijas posmus un katrā simulācijas posmā jūs gūsiet instrumentus un metodes, kas ļaus nodrošināt personāla iesaisti un ir nepieciešamas efektivitātes celšanai.

Kad: 22.02.2018, 9.00 – 17.00
Kur: „Rixwell Elefant”, Kalnciema iela 90, Rīga
Meistarklase notiek angļu valodā, tulkojums latviešu valodā netiek nodrošināts

Meistarklases apraksts

Cena: 299 EUR ieskaitot PVN,  BEA biedriem 10% atlaide
Pieteikumu gaidīsim līdz 15.02.2018.

Pieteikties
Pieteikties