Komunikācija starp maiņām Trelleborg Wheel Systems Liepāja 03.07.2019.


Šī gada Biedru pilnsapulcē BEA biedriem bija iespēja dzirdēt Lienes Giertmanes - Dones stāstu par Trelleborg Wheel Systems Liepāja izcilības centra veidošanu. Tagad aicinām to apskatīt klātienē un uzzināt vairāk arī par izaicinājumiem, ar kuriem uzņēmums saskaras.

„Trelleborg Wheel Systems Liepāja”, ir viens no vadošajiem pasaulē metāla disku ražošanā riteņiem lauksaimniecībā un citās specializētās nozarēs. Uzņēmums darbojas jau 10 gadus un pārceļot nākamo ražotni no Zviedrijas, kompānija izvirzījusi mērķi tieši Liepājā veidot savu riteņu disku ražošanas kompetences centru, kur top augstas kvalitātes un dažādu izmēru riteņu diski, pielietojot LEAN domāšanas principus.


Dienas kārtība:

12.45 Ierašanās pasākumā
13.00 Atklāšana
13.10 BEA jaunumi
13.20 Uzņēmums par sevi un ekskursija
13.50 Komunikācija starp maiņām Trelleborg Wheel Systems Liepāja
14.50 Kafijas pauze
15.10 Grupu darbs
16.00 Grupu darba secinājumu prezentācijas
17.00 Atziņas, diskusijas
17.20 Noslēgums
 

Uzņēmuma adrese: 

Kapsēdes iela 2, Liepāja

 

Automašīnu novietošanas nosacījumi:

Lūdzu skatīt attēlu. Automašīnu novietošana bezmaksas.  Neskaidrību gadījumā zvanīt Anitai Stukānei uz mob. tālr. Nr. +371 26466262,

! Dalība pasākumā BEA biedriem par brīvu.

! Piesakoties pasākumam dalībnieks piekrīt, ka pasākuma norises laikā dalībnieks var tikt fotografēts vai filmēts, un iegūtās fotogrāfijas var tikt izmantotas asociācijas publicitātes materiālos mājas lapā un sociālajos tīklos. 

.........................................................................Pieteikties........................................................................