Efektīva risku vadība. FMEA metode. 19.08.2020.


Biznesa efektivitātes asociācijas eksperts un Latvijas Mobilā Telefona Ekspluatācijas dienesta direktors Andrejs Šišovs aicina asociācijas biedrus uz pasākumu, kura laikā dalīsies pieredzē par efektīvu risku vadību un FMEA metodi.

Efektīva risku vadība. FMEA metode."

 
Andrejs Šišovs

Latvijas Mobilais Telefons SIA, Ekspluatācijas dienesta direktors

Augstākā izglītība inženierzinātnē, kā arī uzņēmējdarbības vadības jomā. 15 gadu pieredze ražošanas un administratīvajā vadībā. Ar efektivitātes rīkiem un metodēm strādā kopš 2012. gada. Speciālists ražošanas un servisa procesu organizēšanā, resursu vadībā (cilvēki, tehnika, finanses), kvalitātes procesu vadībā, darba drošībā. Eksperts procesu efektivitātes metodoloģijas LEAN pielietošanā, darbības efektivitātes rādītāju novērtēšanā (KPI), riska faktoru novērtēšanā (FMEA), darba laukuma organizēšanā (5S), ražošanas aprīkojuma uzturēšanas vadībā (TPM), cilvēku resursu vadībā (BOSI). BEA eksperts.

LMT ir vadošais telekomunikāciju uzņēmums Latvijā, kas arī pazīstams ar inovatīviem risinājumiem IT jomā. LMT nodrošina plašāko mobilo sakaru un datu pārraides pārklājumu Latvijas teritorijā ar vairāk nekā 1200 bāzes stacijām. LMT bija pirmais, kas ieviesa 2G, 3G un 4G pārklājumu Latvijā, tagad dodas pretim piektās paaudzes sakaru tīklam (5G), lai nodrošinātu klientiem visaugstāko sakaru kvalitāti.

FMEA (Failure Mode and Effects Analysis) - iespējamo kļūdu un seku analīze. FMEA ir sistemātiska metode kļūdu atklāšanā un analizēšanā. Galvenā FMEA ideja ir veikt preventīvu iespējamo kļūdu un seku analizēšanu, lai organizētu preventīvu un korektīvu pasākumu plānošanu. FMEA mērķis ir samazināt problēmu skaitu reālajā vidē, kā arī nepieļaut kritisko problēmu rašanos.

 
Pasākuma norises laiks:
10.00 - 12.15
 

"Efektīva risku vadība. FMEA metode."

  • FMEA kā risku vadības rīks procesu efektivitātes paaugstināšanai.
  • Risku definēšana un izvērtēšana, preventīvo pasākumu plānošana zudumu samazināšanai.

Pasākums norisināsies tiešsaistē ZOOM platformā. 

Tikai reģistrētie dalībnieki iepriekšējā dienā saņems atgādinājuma e-pastu un saiti uz tiešsaistes pasākumu.

Pasākums BEA biedriem ir bezmaksas. Var piedalīties vairāki cilvēki no viena uzņēmuma.
Pārējiem interesentiem dalības maksa 50 EUR + PVN. 

! Piesakoties pasākumam dalībnieks piekrīt, ka pasākuma norises laikā dalībnieks var tikt fotografēts vai filmēts (var tikt veikti ekrānšāviņi), un iegūtie foto/video materiāli var tikt izmantoti asociācijas publicitātes materiālos mājas lapā un sociālajos tīklos.
 

 

.......................................................................................PIETEIKTIES.......................................................................................