Biznesa efektivitātes forums 2020


Lai arī citādākam kā ierasts, taču ar prieku aicinām biedrus, sadarbības partnerus un draugus reģistrēties BEA nozīmīgākajam gada pasākumam "Biznesa efektivitātes forums 2020"! Šī būs jau 10. reize, kad kopā svinēsim Efektivitātes svētkus!

Biznesa efektivitātes forums joprojām ir ietekmīgākā efektivitātes konference Latvijā, kas jau desmito reizi pulcēs Latvijas un ārvalstu biznesa efektivitātes izcilniekus no dažādām industrijām dalīties ar šim nepastāvīgajam brīdim atbilstošākajiem pieredzes stāstiem efektivitātes jomā.

Ņemot vērā to, ka šogad forums būs tiešsaistes pasākums, esam spējuši piesaistīt augsta līmeņa profesionāļus un dažādu nozaru līderus no Latvijas un citām pasaules valstīm, kas tiešsaistē dalīsies ar šim brīdim atbilstošākajiem pieredzes stāstiem efektivitātes jomā. Lektoru saraksts vēl tiks papildināts.

Forums ik gadu pulcē uzņēmumu īpašniekus, dažādu līmeņu vadītājus, praktiķus, kas efektivitātes metodes pielieto ikdienā, ražošanas un servisa organizāciju darbiniekus, kā arī pasniedzējus un studentus.

Novēlam foruma laikā gūt iedvesmu un enerģiju, zināšanas un praktisko pieredzi, ko dāvās šī pasākumu viesi – labākie eksperti savās jomās, lai turpinātu savu un sava uzņēmuma pilnveidošanās ceļu!

..............................................................................................FORUMA PROGRAMMA..............................................................................................

BRIAN ELMS
Inovāciju vadītājs un Nevadas Universitātes (Lasvegasā) Urban Leadership programmas stipendiāts

CATHERINE CHABIRON
Vecākā Lean trenere

EDGARS NEILANDS
Uzņēmuma vadītājs uzņēmumu grupā “Labie Koki”

EDIJS BOŠS
Žurnālists, programmu vadītājs

Domāšanas veida maiņa, ieviešot pārmaiņas organizācijā un tās sniegtajos pakalpojumos (Piorijas pilsētas pašvaldība, Ilinoisa, ASV).

Kā Lean palīdz sarežģītās situācijās.

Kā nodzīvot efektīvu dzīvi. Redzējums caur koku prizmu, jo kokiem viss ir vienkārši.

Foruma moderators

EVA NOLENDORFA
"Brabantia Latvia" SIA personāla vadītāja

PAUL SMITH
“Shinka Management” direktors 

ULDIS PIEKUSS
BEA valdes loceklis un eksperts

VERONIKA DENISOVA
Starptautiskās produktivitātes akadēmijas direktore, Čehija

Darbs kā spēle.

Darba vides pārvaldība, kas palīdz gūt panākumus – Lean prakse Japānā.

Tēma tiks precizēta.

Pārmaiņu vadība 4. industriālās revolūcijas laikā: tehnoloģijas, ražošanas sistēmas un cilvēkresursi.

...............................................................................REĢISTRĒTIES...............................................................................