Personāla ilgtermiņa attīstība NCC Shaft SIA 05.11.2020.


Ceram, ka Biznesa efektivitātes foruma laikā ir gūta iedvesma un tāpēc aicinām turpināt iesākto efektivitātes ceļu. Jau 5. novembrī NCC Shaft SIA ražošanas vadītājs Edgars Siņicins dalīsies savā pieredzē par personāla ilgtermiņa attīstību. Aicinām pievienoties tiešsaistes pasākumam!

"Personāla ilgtermiņa attīstība NCC Shaft SIA"


Edgars Siņicins

NCC Shaft SIA, Ražošanas vadītājs

No 2007. – 2017. gadam strādāja “Toyota Material Handling Baltic” dažādās pozīcijās, kur arī iepazinās ar saudzīgās ražošanas un kvalitātes vadības metodēm un sāka tās pielietot praksē. 2017. gadā RTU maģistra grāds visaptverošā kvalitātes vadībā (TQM). 2017. gadā NCC Shaft SIA ieņem ražošanas vadītāja amatu.

NCC Shaft SIA izveidots 2017. gadā. Tas ir pirmais ražošanas uzņēmums visā NCC A/B (vecmātes uzņēmums Zviedrijā) grupā. Nodarbojas ar celtniecības objektiem paredzēto dažādu komunikāciju sagatavju ražošanu.

"Uzņēmuma stratēģiskā personāla attīstības plānošana"
- Terra incognita.
- Audzināt līderus.
- Darbinieki veido ražošanas sistēmu.

Pasākuma norises laiks:

10.00 - 11.30

Pasākums norisināsies tiešsaistē ZOOM platformā. 

Tikai reģistrētie dalībnieki iepriekšējā dienā saņems atgādinājuma e-pastu un saiti uz tiešsaistes pasākumu.

Pasākums BEA biedriem ir bezmaksas. Var piedalīties vairāki cilvēki no viena uzņēmuma.
Pārējiem interesentiem dalības maksa 50 EUR + PVN. 

! Piesakoties pasākumam dalībnieks piekrīt, ka pasākuma norises laikā dalībnieks var tikt fotografēts vai filmēts (var tikt veikti ekrānšāviņi), un iegūtie foto/video materiāli var tikt izmantoti asociācijas publicitātes materiālos mājas lapā un sociālajos tīklos.
 

..........................................................................Pieteikties..........................................................................