Īstermiņa plānošana un kontrole 12.11.2020.


Šī ir vēl viena no tēmām, kuru jūs - mūsu biedri - vēlējāties izzināt. Piedāvājam tiešsaistes pasākumu, kura laikā BEA eksperts un KPMG Asociētais direktors Kārlis Urbāns stāstīs par īstermiņa plānošanu un kontroli.

"Īstermiņa plānošana un kontrole"


KPMG ir globāla konsultāciju kompānija, kas darbojas vairāk kā 150 valstīs un nodarbina vairāk kā 200 tūkstošus profesionālu. Latvijā KPMG ir vadoša audita un konsultāciju kompānija, kas bez visa veida finanšu audita un nodokļu konsultācijām sniedz arī visas iespējamās uzņēmuma vadības konsultācijas. Latvijas KPMG ir vairāk kā 170 profesionāļu.

"Īstermiņa plānošana un kontrole"

Ar stratēģiju vai labiem plāniem vien nepietiek. Virzienu uz panākumiem ir jāmēra un jāpieskata, tas ir jādara īstermiņā.

What gets measured gets done. (P.Drucker)

Pasākuma laikā uzzināsiet par:

- Uzņēmuma darbības plānošana;
- Budžetēšanas pieeja;
- Sabalansētu rādītāju sistēma (Balanced Scorecard);
- Galvenās darbības radītāji (KPI);
- Snieguma vadība – baltās tāfeles.

Pasākuma norises laiks:

10.00 - 11.00

Pasākums norisināsies tiešsaistē ZOOM platformā. 

Tikai reģistrētie dalībnieki iepriekšējā dienā saņems atgādinājuma e-pastu un saiti uz tiešsaistes pasākumu.

Pasākums BEA biedriem ir bezmaksas. Var piedalīties vairāki cilvēki no viena uzņēmuma.
Pārējiem interesentiem dalības maksa 50 EUR + PVN. 

! Piesakoties pasākumam dalībnieks piekrīt, ka pasākuma norises laikā dalībnieks var tikt fotografēts vai filmēts (var tikt veikti ekrānšāviņi), un iegūtie foto/video materiāli var tikt izmantoti asociācijas publicitātes materiālos mājas lapā un sociālajos tīklos.
  

Kārlis Urbāns

KPMG Asociētais direktors 

Uzņēmuma attīstības, finanšu vadības un pārmaiņu ieviešanas profesionālis, kas kopš 2005. gada restrukturizējis, konsultējis un palīdzējis attīstīties vairāk kā 25 tirdzniecības, pakalpojumu un ražošanas uzņēmumiem. Vairāku IT sistēmu autors un integrētājs uzņēmumu efektīvākai darbībai. Šobrīd KPMG Baltics AS asociētais direktors konsultāciju pakalpojumu nodaļā, kā arī Amateks SIA Padomes loceklis.
Piedalījies daudzu efektivitātes instrumentu ieviešanas  projektos kā darba grupas līderis. Īpaši iecienījis TOC metodoloģiju un IT funkcionālo sistēmu ieviešanu.

..........................................................................Pieteikties..........................................................................