Biedru kopsapulce, svinot pirmo BEA desmitu 30.03.2021.


Šī gada 30. martā aicinām biedrus uz tiešsaistes kopsapulci, kuras laikā pieņemsim lēmumus atbilstoši statūtiem, atskatīsimies uz pirmajiem desmit asociācijas gadiem, kā arī svinēsim jaunās grāmatas "Praktiskais LEAN" atklāšanas svētkus.

Uz BEA biedru kopsapulces pirmo daļu aicinām katra uzņēmuma atbildīgo kontaktpersonu BEA, kas ir pilnvarota apstiprināt gada pārskatu, ievēlēt valdi un pieņemt citus lēmumus. 
Lai pilnsapulce tiktu uzskatīta par lemttiesīgu, elektroniski jānobalso vairāk kā pusei BEA biedru.
Lūdzam atbildīgi izturēties pret šo biedra pienākumu un piedalīties tiešsaistes kopsapulcē, elektroniski balsojot par lemjamajiem jautājumiem.

Pēc darba cēliena pievērsīsimies pārsteigumiem, ko esam jums sarūpējuši. 

Uz pasākuma otro daļu no plkst. 14.15 laipni aicinām pārējos biedru uzņēmumu darbiniekus.

Biedru kopsapulcē (elektroniskajā balsojumā) jāpiedalās tikai vienai balsstiesīgajai personai no uzņēmuma. Lēmumus var apstiprināt arī jūsu pilnvarotā persona! Pilnvarai jābūt izdrukātai un parakstītai vai arī parakstītai ar drošu elektronisko parakstu un atsūtītai uz e-pastu: info@efektivs.lv
 

Kopsapulces dienas kārtība 13.00 - 14.00:

- Sapulces atklāšana, Anita Stukāne
- Valdes ziņojums par 2020. gadu un 2021. gada plāniem, Anita Stukāne
- Kvoruma noteikšana lēmumu pieņemšanai
- Sapulces vadītāja apstiprināšana
- Protokolētāja apstiprināšana
- Vēlēšanu komisijas apstiprināšana
- 2020. gada pārskata apstiprināšana
- Pārējo izmaiņu apstiprināšana
- BEA biedru apmierinātības aptaujas rezultāti, Baiba Drēgere-Vaivode

Pasākums visiem interesentiem 14.15 - 16.30, pasākumu vadīs BEA līdzdibinātāja un eksperte Ginta Baltaisbrence

- 10 BEA gadi 10 minūtēs, Uldis Piekuss
- Grupu darbs - BEA TOP 10, Ginta Baltaisbrence
- Pārtraukums 15 min
- Grāmatas “Praktiskais LEAN” atklāšana, Sandis Babris
- Skaidra runa = efektivitāte, Zane Daudziņa
- Pārsteigums!
Lūdzam palikt līdz pasākuma beigām un rezervēt savos kalendāros 07.04.2021. laiku no 10.00 - 11.30

 

     


Ginta Baltaisbrence
 

 


Uldis Piekuss

 


Zane Daudziņa

 


Sandis Babris

BEA, eksperte un līdzdibinātāja. 
Gemba SIA, palīgs uzņēmumiem efektivitātes metožu apguvē un ieviešanā

  BEA, valdes loceklis un eksperts   Doktora grāda pretendente, Filoloģijas maģistre un Mākslas maģistre, Akadēmijas pasniedzēja kopš 2001. gada  

Brabantia Latvia SIA, rūpnīcas direktors, BEA līdzdibinātājs un eksperts

Realizētas Lean programmas Spectre Latvia SIA un Tele2 Shared Service Center SIA, apmācīti darbinieki par Lean bankās, apdrošināšanas kompānijās un ražošanas uzņēmumos, piem. Dinex Latvia SIA, AS Baltikums Bank, AS BTA, LR Finanšu ministrija. Sadarbībā ar Latvijas Universitāti realizētas plašas apmācības par Lean studentiem. Ilggadēja pieredze gūta Nordea Bank AB Latvijas filiālē. Zināšanas par Lean un TPS apgūtas pie starptautiski atzīta eksperta Michael Fuchs.

 

Vairāk nekā 10 gadu pieredze LEAN metožu ieviešanā, uzturēšanā un pilnveidošanā mazumtirdzniecības nozarē Latvijā un ārvalstīs.

Kā lektors regulāri uzstājies dažādās auditorijās, ar mērķi veicināt izpratni par Lean un efektivitātes uzlabošanas ideju pielietošanu ikdienā.
BEA sertificēts eksperts. Līdzautors grāmatai “LEAN risinājumi efektīvākam biznesam” – pirmajai grāmatai latviešu valodā par LEAN.

 

Viņas zinātniskās intereses ir: aktiera balss un skatuves runa, publiskā runa un tērzēšana (small talk). Z. Daudziņas pētnieciskie raksti ir publicēti Latvijas un ārzemju zinātniskos izdevumos. Viņas promocijas darbs „Aktieru runa latviešu teātrī 20./21. gs. mijā” patlaban ir izstrādes stadijā. Z. Daudziņa regulāri uzstājas starptautiskās zinātniskās konferencēs. 2016. gadā Ieguvusi balvu par labāko prezentāciju SGEM Starptautiskajā konferencē Bulgārijā. Regulāri uzstājas ar vieslekcijām Latvijas skolās un augstskolās. Erasmus programmas ietvaros sadarbojusies ar 3 teātra augstskolām Polijā, pasniedzot skatuves runu vairākkārt Krakovā, Vroclavā un Varšavā. 

 

Strādā ar Lean metodēm kopš 2006. gada, vadot dažādus uzlabojumu projektus Latvijā un ārvalstīs. Pilnveidojis metodoloģiju administratīvo procesu uzlabošanai (finanses, iepirkumi, HR u.c.). Lasa lekcijas par vadības un efektivitātes tēmām Banku Augstskolā un Latvijas Universitātē.

.................................................Pieteikties.............................................
Uzņēmuma galvenajai kontaktpersonai šis pieteikums nav jāpilda!

! Piesakoties pasākumam dalībnieks piekrīt, ka pasākuma norises laikā dalībnieks var tikt fotografēts vai filmēts (var tikt veikti ekrānšāviņi), un iegūtie foto/video materiāli var tikt izmantoti asociācijas publicitātes materiālos mājas lapā un sociālajos tīklos.


BEA biedriem pasākums ir bez maksas, pārējiem viesiem 50 EUR + PVN

Pasākuma norises vieta:
Tiešsaistes pasākums - ZOOM saite dalībai pasākumā tiks nosūtīta pēc pieteikuma saņemšanas. 

 


Informācijai:
Anita Stukāne
e-pasts: info@efektivs.lv
Mob.tālr.:  +371 26466262