"Praktiskais LEAN" - otrā grāmata jau pārdošanā!


Piedāvājam iespēju iegādāties otro latviešu valodā izdoto grāmatu par Lean metodēm - "Praktiskais LEAN", kas turpina un papildina iepriekšējā - 2016. gada - izdevuma „LEAN risinājumi efektīvākam biznesam” saturu.

 

Autori: Sandis Babris, Henrijs Kaļķis, Mārtiņš Pikšs, Vladislavs Sorokins

Ievērojot autoru profesionālo pieredzi, grāmatas mērķis ir iepazīstināt lasītāju ar Lean metožu lietojuma iespējām praksē. Izdevuma struktūra veidota, lai lasītājam būtu viegli izprast gan katras Lean metodes teorētisko pusi, gan arī iepazīt Latvijas uzņēmumu pieredzi, ieviešot dažādas Lean metodes un paņēmienus.
Grāmata domāta organizāciju vadītājiem, uzņēmumu darbiniekiem, uzņēmējdarbības efektivitātes uzlabošanas ekspertiem, augstskolu docētājiem un studentiem, kā arī ikvienam, kurš interesējas par Lean metodēm uzņēmuma darba efektivitātes uzlabošanai.

ISBN 978-9934-23-341-8, 2021. gads, latviešu valoda, 328 lpp.

 

 

Sandis BABRIS, Dr. oec.

„Brabantia Latvia” rūpnīcas direktors, Biznesa efektivitātes asociācijas valdes loceklis un līdzdibinātājs, Banku augstskolas docents.

Praktiskā pieredze darbā ar Lean metodēm kopš 2006. gada. Nodarbojies ar Lean metodoloģijas pielāgošanu pakalpojumu nozarēm un administratīvajiem procesiem. Vadījis dažādus Lean projektus „SEB” grupā Baltijā un Skandināvijā (2007-2014), bijis SIA „Primekss Group” valdes loceklis, finanšu un procesu direktors (2014-2017), pilnveidojot vadības, finanšu un administratīvos procesus 18 grupas pārstāvētajās valstīs.
Kopš 2017. gada pievērsies ražošanas, iepirkumu un loģistikas procesu efektivitātes metožu ieviešanai „Brabantia” koncernā.
15 gadus lasījis lekcijas par vadības un efektivitātes tēmām Latvijas Universitātē un Banku augstskolā. Grāmatas „LEAN risinājumi efektīvākam biznesam” (2016) līdzautors.

Henrijs KAĻĶIS, Dr. sc. admin.

Latvijas Universitātes profesors, Latvijas Ergonomikas biedrības valdes loceklis, Biznesa Efektivitātes asociācijas biedrs, darbojies tās valdē no 2017. līdz 2018. gadam.

Zinātniskā un pedagoģiskā darbība saistīta ar biznesa vadību, Lean un kvalitātes vadību, ergonomikas vadību, riska vadību. Vairāk nekā 90 vietējas nozīmes un starptautisku zinātnisko publikāciju autors, vairāku grāmatu, mācību metodisko materiālu un monogrāfiju autors un līdzautors. Sertificēts Eiropas ergonomists (Eur. Erg.), pārstāv Starptautisko Ergonomikas asociāciju un Eiropas Ergonomikas biedrību federāciju.
Pamata izglītību un profesionālās iemaņas par Lean un ergonomiku pilnveidojis, stažējoties Dānijā Kopenhāgenas Biznesa skolā (Copenhagen Business school) un ASV Pensilvānijas Valsts universitātē (PennState University).
Organizācijām Latvijā sniedz konsultācijas par Lean, risku vadību un ergonomiku.

       

Mārtiņš PIKŠS, Mg. ing.

Inženieris, uzņēmējs, „DAARD Technologies” uzņēmuma vadītājs. Biznesa efektivitātes asociācijas līdzdibinātājs, darbojies tās valdē no 2011. līdz 2015. gadam, Lean konsultants.

Praktiskā pieredze darbā, ieviešot Lean metodes: 
kopš 2006. gada. Sekmīgi veicis pasaules līmeņa tehnoloģiska uzņēmuma „Plockmatic Riga” izveidi un vadību Latvijā (2001-2020), t. sk. praktisku Lean ieviešanu sagādes ķēdes procesos (ieskaitot iepirkumu optimizāciju, ražošanas plūsmas un procesu organizēšanu, noliktavu procesu izstrādi, ražošanas ēku plānošanu un konstruktoru nodaļas izveidi) aparātbūves jomā. Esot uzņēmuma „Plockmatic Riga” vadītājs (2011-2020), veiksmīgi strādājis ar Lean ieviešanu visos organizācijas līmeņos, mainot personāla domāšanas veidu.
No 2009. gada arī uzņēmējdarbības konsultants un mācību kursu vadītājs citu Latvijas uzņēmumu konkurētspējas veicināšanai.

Vladislavs SOROKINS, Mg. ing.

SIA „Allnex GBS” biznesa ekselences vadītājs, Biznesa efektivitātes asociācijas goda eksperts.

Vadījis BEA laboratorijas SIA „HGF Riga” un SIA „Spectre Latvia”, veicis BEA uzņēmējdarbības testēšanu (diagnostiku) SIA „Valpro” un SIA „FN-Serviss”. Vairākkārt dalījies savā pieredzē BEA pasākumos. V. Sorokina pārstāvētais uzņēmums SIA „Solvay Business Services Latvia” ieguvis BEA 2017. un 2019. gada Biznesa efektivitātes čempiona balvu pakalpojumu sniegšanas jomā.
Praktiskā pieredze darbā, ieviešot Lean metodes: kopš 2009. gada ražošanā SIA „Lexel Fabrika”; kopš 2015. gada Lean sešu sigma metodes ieviešana pakalpojumu sfērā SIA „Solvay Business Services Latvia”.
Piecus gadus lasījis lekcijas par ražošanas efektivitātes jautājumiem Latvijas Universitātē un Banku augstskolā. Uzstājies vairākās Lean konferencēs Latvijā un ārzemēs.
Ieguvis „Schneider Electric” Lean eksperta un „Solvay” Lean SixSigma Black Belt (sešu sigma melnās jostas) sertifikātu.

 

Cenas

  Atlaides   Piegāde


35.00 EUR (ieskaitot PVN) - pilna grāmatas cena

28.00 EUR (ieskaitot PVN) - grāmatas cena BEA biedriem līdz 30.06.2021.

25.00 EUR (ieskaitot PVN)  - grāmatas cena šādām pircēju kategorijām līdz 30.06.2021.:

- grāmatas un piemēru autoriem un līdzautoriem
- uzņēmumiem vai to darbiniekiem, kuru piemēri ir pieminēti grāmatā

 


Apjoma atlaides no Standarta cenas. Atlaides nesummējas citām atlaidēm. 

Iegādājoties:

vairāk kā 100 grāmatas atlaide 15%​

51 - 100 grāmatas atlaide 12%​

26 - 50 grāmatas atlaide  10%​

10 - 25 -grāmatas atlaide 5%

 


3.00 EUR* (ieskaitot PVN) - iegādājoties 1 - 10 grāmatas

4.35 EUR* (ieskaitot PVN) - iegādājoties 11 - 30 grāmatas

Iegādājoties vairāk par 30 grāmatām, mēs ar jums sazināsimies un saskaņosim izdevīgāko piegādes veidu un izmaksas. Pēc jūsu pieprasījuma varam veikt piegādi ar kurjeru, iepriekš vienojoties par piegādes izmaksām.

*Mēs veicam piegādi, izmantojot OMNIVA pakomātu pakalpojumus. Sūtījums tiek piegādāts uz jūsu izvēlēto pakomātu 1 - 3 darba dienu laikā no izsūtīšanas brīža. Jūs saņemsiet SMS no OMNIVA ar skapīša kodu.

Izvēlies sev tuvāko Omniva pakomātu.

...........................................................PIRKT ..........................................................