Jautājumu, atbilžu vakars par A3 un PDCA metodēm 08.06.2021.


BEA patiesi lepojas ar savu jaunāko grāmatu “Praktiskais LEAN”, kas ļoti īsā laikā ir kļuvusi par īstu bestselleru! Zinot, ka daudzi mūsu biedri to aktīvi lasa un jau izmanto savos efektivitātes uzlabošanas procesos, vēlamies piedāvāt jaunumu – grāmatā aprakstīto, bet BEA pasākumos retāk apskatīto metožu “Jautājumu & atbilžu” pasākumu. Gada laikā plānojam izskatīt vismaz 6 mazāk zināmās metodes.

"Jautājumu, atbilžu vakars par A3 un PDCA metodēm"


Pirmā pasākuma metode - “A3 un PDCA”

Šos kvalitātes problēmu risināšanas principus ir izstrādājis LEAN pamatlicējs “Toyota”. Tās ir secīgas kvalitātes nodrošināšanas darbības, soļi, kurus var uzrakstīt uz vienas A3 formāta lapas. A3 metodoloģija saistīta ar Džurana kvalitātes nodrošināšanas pamatprincipiem (triloģija – plānot, vadīt, uzlabot), un to realizācijā tiek izmantotas Deminga jeb PDCA cikla darbības (plan-do-check-act).
 

MĒRĶAUDITORIJA un MĒŖKIS

DALĪBNIEKU IEGUVUMI

DALĪBAS MAKSA


Mērķauditorija:

Nodaļu/efektivitātes paaugstināšanas projektu vadītāji;
- Uzņēmumu LEAN treneri;
- Visi interesenti, kas apgūst LEAN principus.

Pasākuma mērķis: 

Dalīties pieredzē ar biedriem un citiem interesentiem LEAN metožu izmantošanā. Popularizēt mazāk zināmas LEAN metodes, balstoties uz grāmatu “Praktiskais LEAN”.
 

 
- Kā pielietot PDCA metodi dažādos uzņēmuma līmeņos;
- Kā noformēt un uzturēt A3 veidlapu;
- Pārrunāt interesējošos jautājumus ar grāmatā aprakstītā piemēra autoru/-iem.


BEA biedriem: bezmaksas. 

Pārējiem interesentiem: 55 EUR plus PVN

Aicinām pieteikties līdz 08.06.2021. pulksten 12.00

SVARĪGI NOSACĪJUMI

NORISES LAIKS UN VIETA

INFORMĀCIJAI


- Piesakoties pasākumam, lūgums uzrakstīt arī sev interesējošo jautājumu! (Autori tos izskatīs un sagatavos atbildes jau pirms pasākuma, kā arī atbildēs uz citiem jautājumiem, ja tam pietiks laika);

- Metodes apraksta izlasīšana pirms pasākuma ir OBLIGĀTA! (Autori vairāk liks uzsvaru uz citām šīs metodes pielietošanas niansēm, kas grāmatā nav pieminētas).
 


08.06.2021., pulksten 18.00 - 19.30

Online, izmantojot tiešsaistes rīku "ZOOM".

Saite dalībai pasākumā tiks nosūtīta visiem dalībniekiem, kuri būs aizpildījuši pieteikuma anketu.


Anita Stukāne
e-pasts: info@efektivs.lv
Mob.tālr.: +371 26466262

 

LEKTORES

 

Laura Artuma
 

Informācijas vadības analītiķe, SIA Solvay Latvia

Aptuveni 5 gadus bija iesaistījusies uzņēmuma nepārtraukto uzlabojumu grupā un nepārtraukto uzlabojumu kultūras ieviešanā.
Piedalījusies nelielu uzlabojumu ieviešanā izmantojot A3 metodi, kā arī zina un pielieto praksē Six sigma metodi. Uzskata, ka nepārtrauktu uzlabojumu kultūra un domāšanas veids mūsdienās ir ļoti svarīgs katrā uzņēmumā.

 

 


Ilze Čerevko

Pēc izglītības finanšu speciāliste. 12 gadus darbojusies grāmatvedības jomā. 8 gadu pieredze ERP sistēmu ieviešanā ražošanas uzņēmumos. Specializējusies tieši noliktavas un ražošanas risinājumu izstrādē. Saistībā ar sistēmu izstrādi radās interese par LEAN. Sauc sevi par LEAN entuziasti. Šobrīd nodarbojas ar procesu sakārtošanu ne tikai "Dižozols plus" SIA, bet brīvajā laikā palīdz arī citiem ražošanas uzņēmumiem Latvijā kļūt organizētākiem.

 

...............................................................PIETEIKTIES ..............................................................


! Piesakoties pasākumam dalībnieks piekrīt, ka pasākuma norises laikā dalībnieks var tikt fotografēts vai filmēts (var tikt veikti ekrānšāviņi), un iegūtie foto/video materiāli var tikt izmantoti asociācijas publicitātes materiālos mājas lapā un sociālajos tīklos.