Jautājumu, atbilžu rīts par Pareto 10.08.2021. ar Līgu Strautmani


Piedāvājam trešo pasākumu retāk izklāstīto LEAN metožu seriālā. Šoreiz runāsim par metodi – Pareto princips. Novēršot 20% zudumu (un to cēloņu), daudzos gadījumos iegūst 80% rezultāta.
 

Jautājumu, atbilžu rīts par Pareto 10.08.2021. ar Līgu Strautmani


Trešā pasākuma metode – Pareto princips

Pareto princips zināms arī kā 80/20 likums. Pareto princips tiek bieži izmantots kvalitātes vadībā. Šis princips ir Pareto diagrammas pamatā, kas ir viens no galvenajiem rīkiem, ko izmanto kvalitātes kontrolē un sešu sigma kvalitātes vadības metodikā.
 

LEKTORE

 

Līga Strautmane

     Pēc izglītības Līga ir bioloģe ar doktora grādu augu bioloģijā. Pēdējos sešus gadus SIA Brabantia Latvia kvalitātes vadītāja. Pirms tam Līga ir strādājusi par kvalitātes un attīstības vadītāju  SIA Pure chocolate, SIA Pure Food.
     Šobrīd Līgas galvenie darba pienākumi ir saistīti ar kvalitātes menedžmenta izveidi un uzturēšanu, neatbilstību vadību. Jaunu izejmateriālu, procesu un produktu risku izvērtēšana. Līgas pārziņā ir arī ISO 9001:2015 un ISO 14001:2015 starptautisko kvalitātes un vides standartu uzturēšana.

MĒRĶAUDITORIJA un MĒŖKIS

DALĪBNIEKU IEGUVUMI

DALĪBAS MAKSA


Mērķauditorija:

Nodaļu/efektivitātes paaugstināšanas projektu vadītāji;
- Uzņēmumu LEAN treneri;
- Visi interesenti, kas apgūst LEAN principus.

Pasākuma mērķis: 

Dalīties pieredzē ar biedriem un citiem interesentiem LEAN metožu izmantošanā. Popularizēt mazāk zināmas LEAN metodes, balstoties uz grāmatu “Praktiskais LEAN”.
 


- Kā noteikt 20% iemeslu, kuriem ir lielākā ietekme uz darba procesu?

- Kā praktiski pielietot Pareto diagrammu datu analīzē?

- Praktiskus padomus metodes ieviešanai un grūtību pārvarēšanai.

 


BEA biedriem: bezmaksas. 

Pārējiem interesentiem: 55 EUR plus PVN

Aicinām pieteikties līdz 09.08.2021. pulksten 12.00

SVARĪGI NOSACĪJUMI

NORISES LAIKS UN VIETA

INFORMĀCIJAI


Piesakoties pasākumam, lūgums uzrakstīt arī sev interesējošo jautājumu! (Autori tos izskatīs un sagatavos atbildes jau pirms pasākuma, kā arī atbildēs uz citiem jautājumiem, ja tam pietiks laika);

Metodes apraksta izlasīšana pirms pasākuma ir OBLIGĀTA! (Autori vairāk liks uzsvaru uz citām šīs metodes pielietošanas niansēm, kas grāmatā nav pieminētas).
 


10.08.2021., pulksten 10.00 - 11.00

Online, izmantojot tiešsaistes rīku "ZOOM".

Saite dalībai pasākumā tiks nosūtīta visiem dalībniekiem, kuri būs aizpildījuši pieteikuma anketu.


Anita Stukāne
e-pasts: info@efektivs.lv
Mob. tālr.: +371 26466262

...............................................................PIETEIKTIES ..............................................................


! Piesakoties pasākumam dalībnieks piekrīt, ka pasākuma norises laikā dalībnieks var tikt fotografēts vai filmēts (var tikt veikti ekrānšāviņi), un iegūtie foto/video materiāli var tikt izmantoti asociācijas publicitātes materiālos mājas lapā un sociālajos tīklos.