"Nekad nedod drošībai brīvdienu" 26.01.2022.


"Nekad nedod drošībai brīvdienu" ar Miku Brakanski


Bucher Municipal SIA ir Šveices koncerna Bucher Industries apakšuzņēmuma Bucher Municipal meitas uzņēmums, kas dibināts Ventspilī 2004. gadā. Uzņēmumā tiek veikta komunālo automašīnu ražošana.

Sākotnēji uzņēmumā tika veikta tikai komponenšu (mucu, motoru, birstu un citu detaļu) montāža, bet laika gaitā uzņēmumā tika paplašināts ražošanas process, iekļaujot tajā metināšanas, metālapstrādes un virsmas apstrādes procesus.

Ražošanas apjomi ievērojami palielinājās 2016. gadā, kad uz Latviju tika pārcelta pirmā pilnā montāžas līnija no Šveices. 2015. gada novembrī no ražošanas līnijas nonāca pirmā gatavā komunālā automašīna, kas paredzēta ielu uzkopšanai. Nākamajos divos gados turpinājās montāžas līniju pārcelšana no Lielbritānijas un Šveices rūpnīcām. Pilna cikla ražošanas procesa ietvaros (no metāla loksnes līdz gatavai automašīnai) Ventspils ražotnē šobrīd tiek ražoti trīs komunālo automašīnu modeļi ar dažādām variācijām. Uzņēmumā tiek ražotas arī elektriskās komunālās automašīnas, tādējādi sekojot līdzi aktuālajām tirgus tendencēm. 2021. gada sākumā Bucher Municipal SIA ražotā elektriskā komunālā automašīna CityCat V20e ieguvusi divas prestižas balvas:

Red Dot Design Award balvu Produkta Dizains 2021 un apbalvojumu kategorijā Inovatīvs produkts;
Vācijas dizaina balvu German Design Awards 2021 kategorijā Lielisks produkta dizains un apbalvojumu Special Mention.
Uzņēmuma ēku kopējā platība - 17 000 m2, esošās teritorijas kopējā platība ir aptuveni 10 ha. Uzņēmumā strādā 380 darbinieki.

Bucher Municipal SIA regulāri turpina attīstīties – 2018. gadā veikta tehnikas testēšanas laukuma izbūve ar betonētu segumu un noliktavas laukuma izbūve. Savukārt, 2019. gadā atklāta jaunā ražošanas ēkas piebūve, kas ietver metināšanas cehu, metālapstrādes darba zonu un ofisa daļas pārbūvi, tāpat veikta modernas testēšanas telpas un testēšanas iekārtas izbūve, uzstādīta automātiskā plauktu sistēma noliktavā. Pēdējos divos gados ieguldīts metināšanas robotos un procesu optimizācijā
  

SVARĪGI NOSACĪJUMI

PAR PASĀKUMA TĒMU

MĒRĶAUDITORIJA


Piesakoties pasākumam dalībnieks piekrīt, ka pasākuma norises laikā dalībnieks var tikt fotografēts vai filmēts (var tikt veikti ekrānšāviņi), un iegūtie foto/video materiāli var tikt izmantoti asociācijas publicitātes materiālos mājas lapā un sociālajos tīklos.
 


Mikus Brakanskis pastāstīs par pamatiem, uz kuriem būvējam mūsu ikdienas darbības. Par to kā Bucher iesaista arvien vairāk darbiniekus drošas un patīkamas darba vides izveidē.
Kā preventīvi rūpējas par savu un apkārtējo drošību, un veselību. Piedzīvojam un ticam, ka tas uzlabo darba vidi un pakāpeniski samazina neplānotas prombūtnes.

- Aktuālā situācija (paveiktais, refleksija)
- Pamati (Standarti un procesi)
- Veselības koncepts (Health concept)
- Ambīcijas (tuvāka un tālāka nākotne)
 


- Nodaļu/efektivitātes paaugstināšanas projektu vadītāji;
- Uzņēmumu vadītāji;
- Uzņēmumu LEAN treneri;
- Visi interesenti, kas apgūst LEAN principus.

DALĪBAS MAKSA

NORISES LAIKS UN VIETA

INFORMĀCIJAI

 

BEA biedriem: bezmaksas 

Pārējiem interesentiem: 55 EUR plus PVN

Aicinām pieteikties līdz 25.01.2022. pulksten 12.00
 


26.01.2022., pulksten 13.30 - 15.00

Online, izmantojot tiešsaistes rīku "ZOOM".

Saite dalībai pasākumā tiks nosūtīta visiem dalībniekiem, kuri būs aizpildījuši pieteikuma anketu.
 


Anita Stukāne
e-pasts: info@efektivs.lv
Mob.tālr.: +371 26466262

LEKTORS


Mikus Brakanskis

Bucher Municipal SIA, Uzņēmuma vadītājs

Mikus Brakanskis ir Ventspils 1. ģimnāzijas un Ventspils Augstskolas absolvents.
Viņa pieredze mašīnbūves nozarē mērāma virs 15 gadiem. Pašlaik uzņēmums gada laikā saražo virs 800 automašīnām, kas rezultējas ar apgrozījumu ap 60 miljoniem eiro gadā.
Mikus un viņa vadītais uzņēmums veiksmīgi sadarbojas ar vietējām mācību iestādēm gan profesionālajā, gan akadēmiskajā vidē, dodot iespēju mācīties un praktizēties uzņēmumā.
Optimists. 

............................................................PIETEIKTIES............................................................