"Jautājumu atbilžu rīts par Kaizen" 08.09.2022.


"Jautājumu atbilžu rīts par Kaizen"

8. septembrī no 10.00-11.30


Kaizen japāņu valodā nozīmē "mainīties uz labāku" (kai - "mainīt", zen - "uz labāku", tā tiek apzīmēts nemitīgs pilnveides process. Šo metodi izmanto zudumu identificēšanai, novēršanai un procesu pilnveidošanai.
Izmantojot šo metodi zudumu identificēšanā, novēršanā un procesa pilnveidē, tiek iesaistīti darbinieki, kas ikdienā veic konkrētus darba uzdevumus, noteiktas darbības. Šajā laikā, kas var ilgt, sākot no pāris dienām līdz pat nedēļai, darbinieki neveic savus ikdienas darba uzdevumus, bet gan pilnu darba laiku strādā uzlabojumu projektā. 


PIEREDZĒ DALĪSIES

Romans Pasāts

Brabantia Latvia SIA
Ražošanas vadītājs

Vēlme veikt nepārtrauktus uzlabojumus sasaucas ar Biznesa efektivitātes čempiona Latvijā - ražošanas uzņēmuma Brabantia Latvia filozofiju un biznesa principu kultūru. Vairāk kā desmit gadus krātās zināšanas un pieredze uzņēmumā ļauj veiksmīgi risināt ar ražošanu saistītus pārplānošanas un Kaizen projektus, 5S auditus, Lean instrumentu ieviešanu un iekšējo mācību vadīšanu (praktiskā pieredze Lean metožu ieviešanā no 2013. gada). Papildus tam, tiek lasītas lekcijas uzņēmuma Mentoru skolā, attīstot nākotnes līderus! Arī Latvijas Universitātes studenti un Komercizglītības centra auditorija ar milzīgu interesi izglītojas Romana vadītajās lekcijās un praktiskajās darbnīcās. Romans ir pārliecināts, ka mērķtiecīgā komandas darbā ir milzīgs spēks un tā ir jebkura uzņēmuma panākumu atslēga.

 

Brabantia koncerns ir dibināts 1919.gadā, tas ir Nīderlandes ģimenes uzņēmums, kas jau ceturtajā paaudzē pieder Van Elderen ģimenei. SIA Brabantia Latvia ir dibināta 2008.gadā, tā atrodas Talsu novada Pastendē, un specializējas gludināmo dēļu, ārtelpu un iekštelpu žāvētāju ražošanā. Uzņēmumā strādā vairāk kā 150 darbinieku, saražotā produkcija 99.5% apjoma tiek eksportēta uz vairāk nekā 90 dažādām pasaules valstīm. 
  

MĒRĶAUDITORIJA un MĒŖKIS

 

DALĪBNIEKI UZZINĀS

 

DALĪBAS MAKSA


Mērķauditorija:

Nodaļu/efektivitātes paaugstināšanas projektu vadītāji;
- Uzņēmumu LEAN treneri;
- Visi interesenti, kas apgūst LEAN principus.

Pasākuma mērķis: 

Dalīties pieredzē ar biedriem un citiem interesentiem.
 

 


- Kā sagatavot Kaizen projekta komandu;

- Kā izvēlēties piemērotāko LEAN metodi problēmas atrisināšanai;

- Kā praktiski ieviest izstrādāto plānu;

- Kā izstrādāt ilgtermiņa uzlabojumu plānu.

 

 


BEA biedriem: bezmaksas. 

Pārējiem interesentiem: 55 EUR plus PVN

Aicinām pieteikties līdz 07.09.2022. pulksten 12.00

SVARĪGI NOSACĪJUMI

 

NORISES LAIKS UN VIETA

 

INFORMĀCIJAI

Piesakoties pasākumam dalībnieks piekrīt, ka pasākuma norises laikā dalībnieks var tikt fotografēts vai filmēts (var tikt veikti ekrānšāviņi), un iegūtie foto/video materiāli var tikt izmantoti asociācijas publicitātes materiālos mājas lapā un sociālajos tīklos.

 


08.09.2022., pulksten 10.00 - 11.30

Tiešsaistes pasākums, pieslēdzoties "ZOOM".

Saite dalībai pasākumā tiks nosūtīta visiem dalībniekiem, kuri būs aizpildījuši pieteikuma anketu.
 

 


Anita Stukāne
e-pasts: info@efektivs.lv
Mob. tālr.: +371 26466262

..............................................................................PIETEIKTIES .............................................................................