BIZNESA EFEKTIVITĀTES FORUMS 2022 (TIEŠSAISTĒ)AICINĀM VISUS BIZNESA EFEKTIVITĀTES ENTUZIASTUS TIKTIES

BIZNESA EFEKTIVITĀTES FORUMĀ 2022!

 

Jūsu vēlme pilnveidoties, gūt jaunas zināšanas un iedvesmu turpmākajai nepārtrauktu uzlabojumu ieviešanai savā ikdienā ir mūsu galvenais motivators ikgadējā Biznesa efektivitātes foruma organizēšanai.

Arī šogad vēlamies būt klātesoši jūsu izaugsmes ceļā, jau 12. reizi piedāvājot piedalīties Biznesa efektivitātes asociācijas organizētajā forumā visiem efektivitātes entuziastiem un interesentiem!

Kā ierasts, iedvesmai piedāvāsim pašmāju un ārzemju praktiķu veiksmes un pieredzes stāstus.

Jums būs iespēja ielūkoties Amazon pasūtījumu apstrādes un izpildes centra darbībā. Uzzināsiet par darba apģērbu ražošanas pārcelšanu uz Latviju un to, kā ražot efektīvāk. Dzirdēsiet par vadītāja lomu nepārtrauktu uzlabojumu procesā un rīkiem, kas palīdz projektu un aktivitāšu plānošanā, kā arī citus interesantus un saistošus stāstus!

Aicinām pieteikties Forumam, kas norisināsies tiešsaistē jau šī gada 19. oktobrī!

 

.....................................................................FORUMA PROGRAMMA.....................................................................


Piesakies, lai “investētu sevī” un veltītu daļu laika jaunu zināšanu un iedvesmas gūšanai!

Lai uzlabojumu process nekad nebeidzas!
 

...............................................................................REĢISTRĒTIES...............................................................................


Forums norisināsies latviešu un angļu valodās bez tulkošanas.

Norises vieta: tiešsaiste. Nedēļu pirms pasākuma nosūtīsim jums piekļuves saiti un kodu.
BEA ekspertiem dalība forumā ir bezmaksas.