AS “Citadele banka” ceļš uz nepārtrauktu uzlabojumu kultūru 14.12.2022.


"AS “Citadele banka” ceļš uz nepārtrauktu uzlabojumu kultūru 14.12.2022."

14.12.2022. no pulksten 10.00 - 11.30


Nepārtrauktu uzlabojumu (continuous improvements) kultūra ir viens no Lean filozofijas pamatelementiem, zināms arī kā Kaizen – bieži minēts kā efektīvas organizācijas veiksmes atslēga -, tomēr ne tik bieži praktiski izskaidrots – KĀ to ieviest.

Šajā tikšanās reizē vēlamies padalīties ar Citadeles pieredzes stāstu ceļā uz nepārtrauktu uzlabojumu kultūru – gan no Lean vadības, gan no kultūras vadības puses.

Citadele tika reģistrēta kā akciju sabiedrība 2010. gada 30. jūnijā. Savu darbību banka uzsāka 2010. gada 1. augustā.
Citadeles akcionāri ir starptautiska un daudznacionāla investoru grupa ar pieredzi banku sektorā visā pasaulē. 75% plus viena akcija pieder grupai starptautisku investoru, kurus pārstāv investīciju kompānija “Ripplewood Advisors LLC”, pārejās akcijas ir Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas (ERAB) īpašumā.
Desmit gadu laikā Citadele ir kļuvusi par spēcīgu banku Baltijā, kas ieņem vadošo lomu digitālo bankas pakalpojumu izstrādē un ieviešanā.
Mūsu vērtības – Act, Aspire, Innovate un Personalize. Mūsu misija ir sniegt vairāk iespēju cilvēkiem caur saviem pakalpojumiem un produktiem.
Finanšu iestādēm ir svarīga loma sabiedrībā. Kā finanšu starpniekiem mums ir jāsniedz ieguldījums ilgtspējīgā ekonomikas attīstībā un jāatbalsta pāreja uz ilgtspējīgu sabiedrību kā galveno finanšu ekosistēmas daļu.
Citadeles grupai ilgtspēja nozīmē uzņēmējdarbības attīstīšanu ilgtermiņā, ņemot vērā sociālo, vides un ekonomisko apsvērumu ietekmi uz mūsu lēmumu pieņemšanu, piedāvātajiem produktiem un sniegtajiem pakalpojumiem. Banka apzinās savu atbildību ilgtspējīgas ekonomikas attīstības veidošanā un ir apņēmusies pievērsties vides aspektiem finansēšanā un investīcijās, kā arī tiešās ietekmes uz vidi pārvaldībā.
 

PIEREDZĒ DALĪSIES
Ieva Akmeņkalna-Everte
Operacionālās Izcilības vadītāja

Ieva strādā ar produktu, procesu un projektu vadību kopš 2014. gada. Iegūta starptautiska pieredze darbā ar organizācijas iekšējās kultūras un procesu uzlabojumiem, izmantojot Lean metodes. Lean Six Sigma Black Belt (Lean Six Sigma Institute, ASV) sertificēta eksperte. Maģistra grāds finanšu ekonomikā (LU, EVF). Dzīves vadmotīvs: “The only place where success comes before work is in the dictionary – Vidal Sasson”.

 

 

 


Ivo Ansbergs
Kultūras Transformācijas vadītājs

Lepns Kurzemnieks. Dzīves vadmotīvs – We before Me. Citadelē darbojas kopš 2017. gada, pēc 3 gadiem, esot Biznesa attīstības daļā atbildīgs par maksājumu karšu pieņemšanas pakalpojumiem un produktiem, 2020. gadā mainīja savu darbības sfēru uz organizācijas kultūras transformācijas jomu, kura sevī iekļauj arī Lean metodoloģiju. Sanda Babra iedvesmots, pievērsās Lean pasaulei studiju laikā Latvijas Unversitātē un šobrīd ir kaislīgs Lean kultūras piekritējs un praktizētājs. Ir ieguvis Maģistra grādu Biznesa Vadībā (Latvijas Universitāte). 

     

Kā arī ir ieguvis Lean Six Sigma Yellow Belt (Lean Six Sigma Institute, ASV) sertifikātu. Tic, ka jebkurš var radīt ietekmi, tikai dažreiz ir nepieciešams, lai kāds palīdz to uzsākt, tieši tādēļ, kā papildus dzīves vadmotīvs ir Each One Teach One (Āfrikāņu sakāmvārds).
 

MĒRĶAUDITORIJA un MĒRĶIS

 

PASĀKUMA PLĀNS

 

DALĪBAS MAKSA


Mērķauditorija:

- Nodaļu vadītāji;
- Uzņēmumu vadītāji;
- Pārējie interesenti.

Pasākuma mērķis: 

Dalīties pieredzē ar biedriem un citiem interesentiem.

 


- Citadele bankas Kāpēc stāsts.

- Ieskats tajā, uzsākās bankas Citadele ceļš uz nepārtrauktu uzlabojumu kultūru.

- Praktiski par transformāciju – Citadele bankas “know how”.

- Citadele bankas pieredzes piemēri.

- Laiks diskusijai.
 

 


BEA biedriem: bezmaksas. 

Pārējiem interesentiem: 55 EUR plus PVN

Aicinām pieteikties līdz 13.12.2022. pulksten 12.00

SVARĪGI NOSACĪJUMI

 

NORISES LAIKS UN VIETA

 

INFORMĀCIJAI

Piesakoties pasākumam dalībnieks piekrīt, ka pasākuma norises laikā dalībnieks var tikt fotografēts vai filmēts (var tikt veikti ekrānšāviņi), un iegūtie foto/video materiāli var tikt izmantoti asociācijas publicitātes materiālos mājas lapā un sociālajos tīklos.

 


14.12.2022., pulksten 10.00 - 11.30

Online, izmantojot tiešsaistes rīku "ZOOM".

Saite dalībai pasākumā tiks nosūtīta visiem dalībniekiem, kuri būs aizpildījuši pieteikuma anketu.
 

 


Anita Stukāne
e-pasts: info@efektivs.lv
Mob. tālr.: +371 26466262

..............................................................................PIETEIKTIES .............................................................................