“Nepārtrauktās attīstības kultūras pārmaiņas divu gadu laikā. Vai tas ir iespējams?” 26.01.2023.


“Nepārtrauktās attīstības kultūras pārmaiņas divu gadu laikā. Vai tas ir iespējams?”

26.01.2023. no pulksten 10.00 - 11.30


Allnex Global Business servisa centrs Rīgā un Kualalumpurā ir daļa no pasaulē vadošākā ķīmisko sveķu uzņēmuma allnex, kas tika izveidots 1948. gadā. Uzņēmumā strādā vairāk kā 50 dažādu tautību darbinieki, allnex atrodas 35 valstīs un uzņēmuma ārējie klienti ir citi ražošanas uzņēmumi.

Biznesa centrs Rīgā tika izveidots 2015. gadā un Kualalumpurā 2020. gadā, lai sniegtu uzņēmumam finanšu, iepirkumu, cilvēkresursu, IT palīdzības dienesta, klientu un datu pārvaldības pakalpojumus. Rīgas centrā strādā vairāk kā 260 darbinieku, Kualalumpurā vairāk ka 80 darbinieku. Ikdienā komunikācija notiek 9 dažādās valodās un darbinieku vidējais vecums ir 33 gadi.

Uzņēmuma galvenā misija ir sadzirdēt klientu, tiekties uz inovācijām, paaugstināt kvalitāti un pievienot vērtību visam, ko dara.
 

PIEREDZĒ DALĪSIES


Krista Marcinkus

Nepārtraukto uzlabojuma projektu vadītāja

Lai izdzīvotu šī brīža dinamiskajā pasaulē un nodrošinātu ilgtermiņa ieguvumus – uzņēmumiem un privātpersonām ir nepārtraukti jāpilnveidojas un jāturpina attīstīties. Viegli to ir pateikt, grūtāk īstenot.

Kristai ir 7 gadu pieredze LEAN, nepārtrauktu uzlabojumu domāšanas veida popularizēšanā. Uzņēmumā atbild par nepārtrauktu uzlabojumu domāšanas veida attīstību, popularizēšanu un LEAN 6 Sigma dzeltenās jostas apmācībām. Ikdienā strādā ar komandām, kas īsteno savas komandas uzlabojuma projektus – 


 


 
Līga Saulgoze-Stašāne

Iepirkuma analītiķis

Kopš 2018. gada Līga strādāja par Nepārtraukto uzlabojumu vadītāju. Šobrīd ir nomainījusi darbības sfēru uz Iepirkumu departamentu, kur turpina iesākto uzlabojuma darbu.

Nepārtraukto uzlabojumu vadītājas lomā, palīdzēja uzsākt Nepārtrauktu uzlabojumu programmu komandu apmācībai, kā arī veiksmīgi pabeigt vairākus projektus gan Nepārtrauktu uzlabojumu programmas ietvaros, gan procesu automatizācijas jomā.

Līga ir piedalījusies allnex Biznesa Servisa centra izveidošanā un vairākus gadus

analizē procesus ar mērķi standartizēt, samazināt zudumus, rezultātā paaugstinot klienta apmierinātību un atvieglotu savu ikdienas darbu.
Visvairāk mērķa sasniegšanā izbauda procesu un pašu mērķu sasniegšana motivē neapstāties.

Profesionālais maģistra grāds uzņēmējdarbībā un organizācijas vadība un uzņēmuma institūciju vadītāja kvalifikācija Banku augstskolā, LEAN Green belt sertifikāts

Dzīves moto “Less is more”
 

 

strādājusi kā Datu pārvaldības departamenta vadītāja.

Rīgas Tehniskās Universitātes maģistra grāds Uzņēmējdarbībā un Vadībā, kā arī piedalīšanās dažādās LEAN apmācībās un pasākumos. Iepriekšējā darba pieredze Valsts Pārvaldē, kā arī mārketinga departamentā Vairumtirdzniecības uzņēmumā.

MĒRĶAUDITORIJA un MĒŖKIS

 

PASĀKUMA PLĀNS

 

DALĪBAS MAKSA


Mērķauditorija:

- Nodaļu vadītāji;
- Uzņēmumu vadītāji;
- Pārējie interesenti.

Pasākuma mērķis: 

Dalīties pieredzē ar biedriem un citiem interesentiem.

 


Šajā tikšanās reizē vēlamies izstāstīt sava uzņēmuma pieeju ceļā uz pārmaiņām. Lai sasniegtu kultūras pārmaiņas, darbinieku ieinteresētību un rezultātus, ir nepieciešama stratēģija, skaidri mērķi, visu darbinieku iesaiste un daudz pacietības.

UZZINĀSIET PAR:

- Par allnex
- Kā allnex līdz tam nonāca?
- Par pārmaiņu ceļu
- Par mācībām un veiksmes stāstiem
 

 


BEA biedriem: bezmaksas. 

Pārējiem interesentiem: 55 EUR plus PVN

Aicinām pieteikties līdz 25.01.2023. pulksten 12.00

SVARĪGI NOSACĪJUMI

 

NORISES LAIKS UN VIETA

 

INFORMĀCIJAI

Piesakoties pasākumam dalībnieks piekrīt, ka pasākuma norises laikā dalībnieks var tikt fotografēts vai filmēts (var tikt veikti ekrānšāviņi), un iegūtie foto/video materiāli var tikt izmantoti asociācijas publicitātes materiālos mājas lapā un sociālajos tīklos.

 


26.01.2023., pulksten 10.00 - 11.30

Online, izmantojot tiešsaistes rīku "ZOOM".

Saite dalībai pasākumā tiks nosūtīta visiem dalībniekiem, kuri būs aizpildījuši pieteikuma anketu.
 

 


Anita Stukāne
e-pasts: info@efektivs.lv
Mob. tālr.: +371 26466262

..............................................................................PIETEIKTIES .............................................................................