"3 kārtu pusdienu piedāvājums SCHWENK Latvija Integrētās drošības daļas un Nepārtraukto uzlabojumu procesu nodaļas šefpavāru izpildījumā" 01.03.2023.


"3 kārtu pusdienu piedāvājums SCHWENK Latvija  Integrētās drošības daļas un Nepārtraukto uzlabojumu procesu nodaļas šefpavāru izpildījumā"

01.03.2023. no pulksten 10.00 - 11.30


Starterī iemainīsim ierasto prezentācijas formātu pret videostāstu pa rūpnīcu. Pamatēdienā piedāvāsim MEEMO sistēmu, kas darba drošību padara daudz līniskāku visām iesaistītajām pusēm. Saldajā ēdienā Misija Nulle - darīsim kopā, lai labi ir visiem. 

SCHWENK Latvija ir vadošais būvmateriālu ražotājs Latvijā. Nodarbina vairāk nekā 350 darbinieku un vairāk nekā 650 apakšuzņēmēju darbinieku. Uzņēmums strādā četros virzienos - cementa ražošana, betona ražošana, minerālmateriālu ieguve, betona sūkņu pakalpojumi.

Brocēnu cementa rūpnīca ir viena no mūsdienīgākajām Eiropā. Ar pilnībā slēgtu ražošanas ciklu, nepārtrauktu kontroli, aprīkota ar jaunākajām tehnoloģijām un risinājumiem.
 

PIEREDZĒ DALĪSIES


Anete Segliņa
Nepārtraukto uzlabojumu procesu nodaļas vadītāja

Anete Segliņa profesionālās darba gaitas uzņēmumā uzsāka Integrētās drošības daļā, vēlāk turpinot – Tehnoloģisko procesu un projektu daļā. 2016.gadā, kad uzņēmums uzsāka lean metodoloģijas ieviešanu, Anete kļuva par Nepārtraukto uzlabojumu procesu nodaļas vadītāju. Paralēli ikdienas pienākumiem Anete darbojas arī kā kvalitātes vadības sistēmu iekšējais auditors, tādējādi gūstot detalizētu ieskatu par procesiem uzņēmuma citos departamentos un biznesa vienībās.

Neskatoties uz pamatīgo izglītošanās pieredzi, - bakalaura un maģistra grāds transportbūves studiju programmā (RTU), DMAIC & Six Sigma Black Belt sertifikāts, maģistra grāds ražošanas inženierzinībās un vadībā (RTU BALTECH studiju centrs) – Anete turpina profesionāli pilnveidoties. Mācīties un būt mūžīgajam studentam ir Anetes dzīvesveids.
 

 


Dmitrijs Daņiļenko
Integrētās drošības daļas vadītājs

Dmitrijs Daņiļenko, SCHWENK Latvija Integrētās drošības daļas vadītājs, ir darba drošības eksperts ar astoņu gadu pieredzi  būvniecības, enerģētikas un ražošanas nozarēs. Kā darba aizsardzības eksperts piedalījies starptautiskos projektos Itālijā, Norvēģijā, Vācijā un Nīderlandē. Iegūta izglītība darba aizsardzības, uzņēmējdarbības vadības un transporta sistēmu inženierijas studiju programmās. Uzņēmumā SCHWENK Latvija Dmitrijs atbild par veselības, darba aizsardzības un apsardzes projektu un procesu vadību. Darbā Dmitrijs ir orientēts uz inovācijām un procesu digitalizāciju, un ir pārliecināts, ka vajag strādāt gudri, nevis smagi.


 
 

MĒRĶAUDITORIJA un MĒRĶIS

 

PASĀKUMA PLĀNS

 

DALĪBAS MAKSA


Mērķauditorija:

- Nodaļu vadītāji;
- Darba aizsardzības speciālisti/ vadītāji;
- Uzņēmumu vadītāji;
- Pārējie interesenti.

Pasākuma mērķis: 

Dalīties pieredzē ar biedriem un citiem interesentiem.
 

 


- Produktivitātes un lean piemēri, kas vienlaikus ir darba drošības uzlabojumi.

- Darba drošības platformas MEEMO ieviešana un tās sniegtie uzlabojumi.

- Misija Nulle - lai katrs atgriežas mājās sveiks un vesels.

 


BEA biedriem: bezmaksas. 

Pārējiem interesentiem: 55 EUR plus PVN

Aicinām pieteikties līdz 28.02.2023. pulksten 12.00

SVARĪGI NOSACĪJUMI

 

NORISES LAIKS UN VIETA

 

INFORMĀCIJAI

Piesakoties pasākumam dalībnieks piekrīt, ka pasākuma norises laikā dalībnieks var tikt fotografēts vai filmēts (var tikt veikti ekrānšāviņi), un iegūtie foto/video materiāli var tikt izmantoti asociācijas publicitātes materiālos mājas lapā un sociālajos tīklos.

 


01.03.2023., pulksten 10.00 - 11.30

Online, izmantojot tiešsaistes rīku "ZOOM".

Saite dalībai pasākumā tiks nosūtīta visiem dalībniekiem, kuri būs aizpildījuši pieteikuma anketu.
 

 


Anita Stukāne
e-pasts: info@efektivs.lv
Mob. tālr.: +371 26466262

..............................................................................PIETEIKTIES .............................................................................