Black Mammut laboratorija 1. jūlijā


Šūšanas uzņēmums Black Mammut ir pieteicis BEA laboratoriju, kas norisināsies šī gada 1. jūlijā no plkst.: 8:00 - 17:00 uzņēmuma ražotnē Rīgā, Jūrkalnes ielā 15/25.

SIA „Black Mammut” ir moderna un stabila šūšanas ražotne, kas specializējas augstas kvalitātes darba un sporta apģērba ražošanā. Viens no lielākajiem uzņēmuma klientiem ir pasaulē novērtētais Zviedrijas darba apģērba zīmols „Fristads Kansas”. Uzņēmums savu darbību uzsāka 2014. gada otrajā pusē un šobrīd esam 125 cilvēku liela komada. 2015. gada nogalē sadarbībā ar ražošanas uzņēmumu “Gaross D” Daugavpilī atvēra šūšanas ražotni “Black Mammut East”. Klientiem mēs piedāvājam, pielāgoties spējīgu un kvalitatīvu servisu, savukārt darbiniekiem stabilu, sociāli labvēlīgu un draudzīgu darba vidi.

SIA „Black Mammut” nākotnes plāns ir kļūt par vienu no vadošajiem šūšanas uzņēmumiem Baltijas valstīs, kas izceļas ar spēju saražot liela apjoma un sarežģītības pakāpēs pasūtījumus. Uzņēmuma moto – „bez cīņas, nav uzvaras”!

Laboratorijas laikā paredzēts izanalizēt efektīvākos variantus kā ieviest "one piece flow" sistēmu, ņemot vērā esošo sortimentu līnijā, iekārtu un šuvēju skaitu uz tās.

Laboratoriju vadīs BEA valdes locelis, SIA "Solvay Business Services Latvia" procesu uzlabošanas vadītājs. 

Pieredze LEAN metožu ieviešanā gūta Lexel Fabrika SIA: vairāku montāžas plūsmu pārbūve, izmantojot KAIZEN Blitz metodi, pēc SPS (Schneider Production System) principiem (VSM, ergonomika, MP&H, 5S, SIM (Short Interval Management), Red& Green Trafick sheets, SMED, vizuālās DI saskaņā ar FMEA analīzi).
BEA vadījis BEA laboratorijas HGF Riga un Spectre Latvia, vairākkārt dalījies savā pieredzē BEA pasākumos.
 
Laboratorijas gaitā tiks pielietotas zināšanas par ražošanas līniju dizainu, uzbūvi un iekšējās loģistikas (MP&H) procesu optimizāciju. 
 
Aicinām pieteikties laboratorijai speciālistus, kuriem ir zināšanas augstākminētajās jomās, kā arī tos, kuri vēlas zināšanas paplašināt.
 

Izvērtējot pieteikuma anketas, dalībai laboratorijā atlasīsim četrus dalībniekus. 

Aicinām pieteikties līdz 22.jūnijam.

Atlases rezultātus paziņosim katram individuāli līdz šī gada 28. jūnijam.  
Pieteikuma anketa