Circle K Latvija un Circle K Business Centre apmeklējums


Aicinām uz pieredzes apmaiņas pasākumu “Circle K Latvia” un ‘’Circle K Business Centre’’ šī gada 6. oktobrī. Pasākuma laikā uzzināsim kas ir Circle K Business Centre, kāds ir bijis zīmola maiņas process no Statoil uz Circle K, kā arī pasākuma dalībniekiem būs iespēja uzzināt kā darbojas LEAN Degvielas uzpildes stacijās.

“Circle K Latvia” - vadošais ērtas iepirkšanās un degvielas tirdzniecības pakalpojumu sniedzējs Latvijā -  ir dibināts 1992.gadā. Pirmo degvielas uzpildes staciju “Circle K Latvia” atvēra 1993. gadā, bet šobrīd “Circle K Latvia” ir jau 80 tirdzniecības vietas visā Latvijā.

‘’Circle K Business Centre’’ ir dalīto pakalpojumu centrs, kas atbalsta Circle K Europe operācijas caur plašu pakalpojumu klāstu finanšu kontroles, IT, Personālvadības, Degvielas plānošanas un loģistikas, kā arī Klientu servisa jomās.

2017.gadā “Circle K Latvia” mainīja zīmolu uz “Circle K” (iepriekš Statoil), kas ir viens no pasaulē atpazīstamākajiem pārtikas un pirmās nepieciešamības preču veikalu zīmoliem, kas pazīstams ar augstas kvalitātes produktiem un izcilu apkalpošanu.

Pasākuma norises laiks 9:00-12:30

Pasākuma programma:

08:45 Ierašanās
09:00 Atklāšana un BEA jaunumi
09:10 Circle K Business centre prezentācija
09:30 No Statoil uz Circle K – zīmola maiņas process
10:15 Pauze / kafija
10:40 LEAN Degvielas uzpildes stacijās
11:10 Ekskursija pa Biznesa centru un došanās uz DUS
12:00 DUS Duntes un DUS Valdemāra apmeklējums

Uzņēmuma adrese: 

Duntes iela 6, 7.stāvs, reģistrēties Circle K recepcijā

Automašīnu novietošanas nosacījumi:

Auto var novietot klientu stāvvietā Duntes ielā 6, paņemot žetonu pie iebraukšanas. Pirms izbraukšanas žetons jāreģistrē bezmaksas izbraukšanai Circle K recepcijā.

Dalībnieku skaits pasākumā ierobežots.

Dalība pasākumā BEA biedriem par brīvu.

 

 

Pieteikties pasākumam