Kopsapulce! Māra Strazda lekcija par apzinātu efektivitāti 21.03.2018.


Aicinām rezervēt laiku Biedru pilnsapulcei un uzzināt, kas ir apzināta efektivitāte jeb kā LEAN, TOC un apzinātība ļauj vieglāk vadīt. Pasākums norisināsies šī gada 21. martā pulksten 12.00.

Uz biedru pilnsapulci – pasākuma oficiālo daļu, aicinām katra uzņēmuma atbildīgo kontaktpersonu BEA, kas ir pilnvarota apstiprināt gada pārskatu, ievēlēt jauno valdi un pieņemt citus lēmumus. 
Lai pilnsapulce tiktu uzskatīta par lemttiesīgu, tajā jāpiedalās vairāk nekā pusei BEA biedru.
Lūdzam atbildīgi izturēties pret šo biedra pienākumu un apmeklēt pilnsapulci, jo nepietiekama kvoruma gadījumā pasākums būs jāpārceļ.


Otrajā pasākuma daļā esam aicinājuši  Māri Strazdu, Komercizglītības centra ekspertu, kurš iztirzās tēmu "Apzināta efektivitāte jeb kā LEAN, TOC un apzinātība  ļauj vieglāk vadīt”. 
Laipni aicinām visus interesentus!
Henrijs Kaļķis, Rīgas Stradiņa universitātes asociētais profesors ziņos par Efektivtātes indeksa V.03 rezultātiem.
BEA diagnozes vadītājs Vladislavs Sorokins, Solvay Business Services Latvia SIA Procesu uzlabošanas vadītājs, iepazīstinās klātesošos ar jaunumu – BEA diagnozi.
Vismas pārstāvis dalīsies pieredzē par Agile metodes pielietošanu uzņēmumā. 
 

Dienas kārtība:

Biedru pilnsapulce (obligāti jāierodas vienai balsstiesīgajai personai no uzņēmuma)!

12.00 – 12.30 Biedru reģistrācija Biedru pilnsapulcei
12.30 – 13.30 Biedru pilnsapulce

Pasākums visiem interesentiem:
13.30 – 14.00 Kafijas pauze/ Pārējo viesu reģistrācija
14.00 – 14.20 Henrijs Kaļķis "Efektivitātes indekss V.03"
14:20 – 14.50 Vladislavs Sorokins ar jaunumu "BEA    diagnoze"
14.50 – 15.10 Visma (Agile)
15.10 – 15.30 Kafijas pauze
15.30 – 17.00 Māris Strazds "Apzināta efektivitāte jeb kā LEAN,                         TOC un apzinātība  ļauj vieglāk vadīt"

Māris Strazds: Komercizglītības centra eksperts. Treneris ar ražošanas vadīšanas pieredzi kopš 2007. gada. LEAN eksperta līmenis. Ir veidojis karjeru pārtikas nozarē uzņēmumā A/S Cēsu Alus, uzsākot darbu kā attīstības projektu vadītājs ražošanas daļā. Šobrīd ir A/S Cēsu Alus ražošanas departamenta vadītājs. Uzņēmumā ir veiksmīgi vadījis vairākus procesus, kas veicināja ražošanas efektivitāti, tai skaitā vadījis LEAN ieviešanu.

Izglītība: Bakalaura grāds pedagoģijā (Nacionālajā Aizsardzības akadēmija, 2000), kā arī iegūta jaunākā štāba virsnieka kvalifikācija. dažādi komandas veidošanas un vadības kursi Lielbritānijas un ASV virsnieku vadībā. 2011.gadā valsts akreditētā Komercizglītības centrā absolvējis augstākā līmeņa vadītāju profesionālās pilnveides programmu Biznesa Klase/ “Uzņēmuma vadīšana”.

..............................................................PIETEIKTIES................................................................


Pasākuma norises vieta:
„Rixwell Elefant”, Kalnciema iela 90, Rīga
Auto novietošanas iespējas: 
Pasākuma dalībniekiem paredzēta  viesnīcas autostāvvieta. Nepietiekamu vietu gadījumā aicinām izmantot auto novietošanai Kalnciema ielu un citas tuvumā esošās šķērsielas.

BEA biedriem pasākums bezmaksas.

Uzņēmumu pārstāvjiem, kas nav asociācijas bieri, maksa 50 EUR + PVN.