Darbinieku iesaiste uzlabojumu procesā Brabantia Latvia 11. septembrī


Brabantia Latvia vadītājs Sandis Babris un viņa pieredzējusī komanda aicina interesentus uz pieredzes apmaiņas pasākumu šī gada 11. septembrī. Pasākuma tēma Darbinieku iesaiste uzlabojumu procesā.

Brabantia Latvia ir Nīderlandes ģimenes kompānijas Brabantia meitas uzņēmums. Brabantia Latvia darbību Latvijā uzsāka 2008. gadā, atklājot metālapstrādes rūpnīcu Talsu novadā, Pastendē.

Uzņēmums Latvijā ražo gludināmos dēļus un veļas žāvētājus, saražoto produkciju eksportējot uz vairāk kā 95 valstīm pasaulē. Brabantia zīmols pasaulē slavens ar atslēgas vārdu ''KVALITĀTE''!

Gludināmie dēļi ar uzrakstu ''Made in Latvia'' dodas pasaules tirgū ar 10 gadu ražotāja garantiju, veļas žāvētāji - ar 5 gadu ražotāja garantiju.

Brabantia Latvia ir viena no efektīvākajām Latvijas ražotnēm ar moderniem risinājumiem ražošanas principu organizēšanā, strādājot pēc Lean un TOC metodēm, kura 2017. gadā ieguva augsto novērtējumu “Biznesa Efektivitātes čempions Latvijā – 2017”. Uzņēmums ir izveidojis pozitīvu darba vidi un darba kultūru, kas apvienojas spēcīgā komandas garā!

Dienas kārtība:

12:45 Ierašanās pasākumā
13:00 Atklāšana
13:10 Uzņēmums par sevi
13:15 Pasākuma tēma – Darbinieku iesaiste uzlabojumu procesā
13:45 Ekskursija
14:45 Kafijas pauze
15:00 Grupu darbs
15:20 Uzlabojumu plāna izstrāde
15:50 Prezentācijas, diskusijas
16:30 Noslēgums

Grupu darba tēmas:

- R25 kāju metināšanas procesa efektivizācija;
- IB virsmu metināšanas zonas uzlabojumu iespējas;
- IB virsmu metināšanas zonas uzlabojumu iespējas.

Uzņēmuma adrese: 

Darba iela 7, Pastende, Gibuļu pag., Talsu nov.

Automašīnu novietošanas nosacījumi:

Auto varēs novietot gan rūpnīcas teritorijā, gan ārpus tās. 

Dalībnieku skaits pasākumā ierobežots.

Dalība pasākumā BEA biedriem par brīvu.

! Prioritāte dalībai pasākumā tiks dota vienam viesim no uzņēmuma. Ja paliks brīvas vietas, tad varēs piedalīties arī otrs uzņēmuma pārstāvis. 

! Piesakoties pasākumam dalībnieks piekrīt, ka pasākuma norises laikā dalībnieks var tikt fotografēts, un iegūtās fotogrāfijas var tikt izmantotas asociācijas publicitātes materiālos mājas lapā un sociālajos tīklos. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pieteikšanās slēgta!