Biznesa efektivitātes forums 2018 - "Laiks efektīvām pārmaiņām!"


 

KLĀT RUDENS AR BIZNESA EFEKTIVITĀTES SVĒTKIEM!

Jau astoto reizi aicinām jūs piedalīties BEA rīkotajā Biznesa efektivitātes forumā 2018, kura laikā šogad iztirzāsim tēmu  "Laiks efektīvām pārmaiņām!"
Divās forumā dienās Rīgas Motormuzejā varēsim smelties idejas no pieredzējušiem ekspertiem un nozares speciālistiem. Runāsim par Lean ceļojumu, par pakalpojumu jomas nepārtrauktiem uzlabojumiem, par izaugsmi un attīstību, kā arī praktiskās meistarklasēs smelsimies jaunas idejas uzņēmuma efektīvākai izaugsmei.
 
Forumā aicinām piedalīties uzņēmumu īpašniekus, dažādu līmeņu vadītājus, praktiķus, kas efektivitātes metodes pielieto ikdienā, ražošanas un servisa organizāciju darbiniekus, kā arī pasniedzējus un studentus. Divu dienu laikā Jūs uzzināsiet, kā ieviest nepārtrauktus uzlabojumus biznesā, izmantojot dažādas produktivitātes pieejas un nezaudējot attīstības jaudu; kā mācīties no kļūdām, kuras ir pieļāvuši pasaulē atpazīstami uzņēmumi. 
 
Ikvienam Biznesa efektivitātes foruma 2018 apmeklētājam būs lieliska iespēja satikt domubiedrus, kas ikdienā strādā ar efektivitātes paaugstināšanas metodēm, kas mācās paši un ir gatavi dalīties ar gūtajām zināšanām un pieredzi. Forumā un meistarklasēs gūsiet iedvesmu tālākajai profesionālajai attīstībai, jo šī būs iespēja dzirdēt izdzīvoto, redzēt reālus piemērus caur veiksmes un neizdošanās stāstiem, noklausīties pieredzējušu profesionāļu jaunāko sasniegumu prezentācijas.
FORUMA PROGRAMMA

ANITA LAU

SCANIA RŪPNĪCAS NEPĀRTRAUKTU UZLABOJUMU NODAĻAS VADĪTĀJA

EVELI OLO

SCANIA, PROCESU ATTĪSTĪBAS KOORDINATORE BALTIJAS VALSTĪS

JĀNIS PAKSIS

ACCENTURE LATVIJA, PROJEKTU UN PORTFEĻA VADĪTĀJS

JĀNIS VANAGS

SIGA COVER AG, TEHNISKĀ DEPARTAMENTA VADĪTĀJS ZIEMEĻEIROPĀ

JŪLIJA KUKELE

SCANIA, BIZNESA ATTĪSTĪBAS VADĪTĀJA BALTIJAS VALSTĪS

KRZYSZTOF PIMPICKI

4REZULTS, LĪDZDIBINĀTĀJS

RUSLANS SOSINOVIČS

VALPRO SIA, RAŽOŠANAS DIENESTA VADĪTĀJS

TADAS PUKŠTA

LEAN AKADĒMIJAS DIBINĀTĀJS LIETUVĀ

ZUZANNA PAMULA

LUNDBECK, VECĀKĀ PROCESU UZLABOJUMU SPECIĀLISTE

ANITA STUKĀNE

BIZNESA EFEKTIVITĀTES ASOCIĀCIJAS IZPILDDIREKTORE UN VALDES LOCEKLE
FORUMA ATBALSTĪTĀJI
                                                                     
............................................................................................REĢISTRĀCIJA...........................................................................................