Darbinieku iekšējā apmācību sistēma Brabantia Latvia 05.02.2019.


2019. gada pieredzes apmaiņas pasākumu sēriju sāksim ar vizīti Brabantia Latvia, kur pasākuma tēma būs "Darbinieku iekšējā apmācību sistēma Brabantia Latvia".

Brabantia Latvia ir Nīderlandes ģimenes kompānijas Brabantia meitas uzņēmums. Brabantia Latvia darbību Latvijā uzsāka 2008. gadā, atklājot metālapstrādes rūpnīcu Talsu novadā, Pastendē.

Uzņēmums Latvijā ražo gludināmos dēļus un veļas žāvētājus, saražoto produkciju eksportējot uz vairāk kā 95 valstīm pasaulē. Brabantia zīmols pasaulē slavens ar atslēgas vārdu ''KVALITĀTE''!

Gludināmie dēļi ar uzrakstu ''Made in Latvia'' dodas pasaules tirgū ar 10 gadu ražotāja garantiju, veļas žāvētāji - ar 5 gadu ražotāja garantiju.

Brabantia Latvia ir viena no efektīvākajām Latvijas ražotnēm ar moderniem risinājumiem ražošanas principu organizēšanā, strādājot pēc Lean un TOC metodēm, kura 2017.gadā ieguva augsto novērtējumu “Biznesa Efektivitātes čempions Latvijā – 2017.” Brabantia Latvia ir arī ļoti “zaļi” domājošs uzņēmums, ko pierāda 2018. gadā saņemtais Valsts Vides dienesta augstais novērtējums “Zaļās izcilības Balva”. Uzņēmums ir izveidojis pozitīvu darba vidi un darba kultūru, kas apvienojas spēcīgā komandas garā.

Dienas kārtība:

12.30 Ierašanās pasākumā, kafija
12.45 Atklāšana, BEA jaunumi
13.00 Uzņēmums par sevi (15 min)
13.15 Pasākuma tēma – Darbinieku iekšējā apmācību sistēma

     Pirmā darba diena;
     Mentoru skola;

14.00 Ekskursija, 5s mentoru projektu apskate
15.00 Kafijas pauze
15.15 Mentoringu process ražošanā (30 min)
15.45 Novērojumi, ieteikumi, diskusijas
16.30 Noslēgums

Grupu darba jautājumi:

Darbinieku ievadīšana darbā.
Mentoru skola.
Mentoru 5s projekti.
Mentoringa process – praktiskā daļa, novērojumi, ieteikumi.

Uzņēmuma adrese: 

Darba iela 7, Pastende, Gibuļu pag., Talsu nov.
Braucot no Rīgas ceļā jāpavada aptuveni 1h un 30 min.

Automašīnu novietošanas nosacījumi:

Auto bezmaksas varēs novietot gan rūpnīcas teritorijā, gan ārpus tās. 

! Dalība pasākumā BEA biedriem par brīvu.

! Dalība pasākumā 2 viesiem no katra uzņēmuma.

! Piesakoties pasākumam dalībnieks piekrīt, ka pasākuma norises laikā dalībnieks var tikt fotografēts vai filmēts, un iegūtās fotogrāfijas var tikt izmantotas asociācijas publicitātes materiālos mājas lapā un sociālajos tīklos. 

 
...................................................................Pieteikšanās slēgta!.............................................................................