Biedru pilnsapulce 28.03.2019.


Pienācis laiks ikgadējai Biedru pilnsapulcei, kas norisināsies šī gada 28. martā. Aicinām rezervēt laiku kalendārā un jau tagad iepazīties ar dienas kārtību.

Uz BEA biedru pilnsapulci – pasākuma oficiālo daļu, aicinām katra uzņēmuma atbildīgo kontaktpersonu BEA, kas ir pilnvarota apstiprināt gada pārskatu, ievēlēt (pārvēlēt) valdi un pieņemt citus lēmumus. 
Lai pilnsapulce tiktu uzskatīta par lemttiesīgu, tajā jāpiedalās vairāk nekā pusei BEA biedru.
Lūdzam atbildīgi izturēties pret šo biedra pienākumu un apmeklēt pilnsapulci, jo nepietiekama kvoruma gadījumā pasākums būs jāpārceļ.

Pēc padarīta darba kopsapulces laikā, viesiem būs iespēja dzirdēt divus stāstus - "Trelleborg Wheel Systems Liepaja" LSEZ SIA Ražotnes vadītāja Liene Giertmane - Done stāstīs par izcilības centra disku ražošanā izveidi Latvijā. Savukārt Accenture Latvijas filiāles IT Biznesa Analītiķu departamenta vadītājs Artis Krastiņš ļaus uzzināt vairāk par dizaina domāšanu.

Uz pasākuma otro daļu laipni aicinām visus interesentus. 


 

Dienas kārtība:

Biedru pilnsapulce (obligāti jāierodas vienai balsstiesīgajai personai no uzņēmuma. Lēmumus var apstiprināt jūsu pilnvarotā persona)!

12.00 – 12.30 Biedru reģistrācija pilnsapulcei
12.30 – 13.30 Biedru pilnsapulce

Pasākums visiem interesentiem:
13.30 – 14.00 Kafijas pauze/ Pārējo viesu reģistrācija
14.00 – 14.40 BEA aktualitātes
14.40 – 15.10 Liene Giertmane - Done "Veidojot izcilības centru disku ražošanā"
15.10 – 15.40 Kafijas pauze
15.40 – 16.40 Artis Krastiņš “Dizaina domāšana” 
 

BEA biedriem pasākums ir bez maksas, pārējiem viesiem 50 EUR + PVN

Liene Giertmane-Done, Ražotnes vadītāja, kura dalās priekā, ka Liepājā turpina paplašināties speciālās ekonomiskās zonas uzņēmums „Trelleborg Wheel Systems Liepāja”, kas ir viens no vadošajiem pasaulē metāla disku ražošanā riteņiem lauksaimniecībā un citās specializētās nozarēs. Uzņēmums darbojas jau 10 gadus un pārceļot nākamo ražotni no Zviedrijas, kompānija izvirzījusi mērķi tieši Liepājā veidot savu riteņu disku ražošanas kompetences centru, kur top augstas kvalitātes un dažādu izmēru riteņu diski, pielietojot LEAN domāšanas principus.
2004. gadā Banku augstskolā izsniegts diploms par profesionālā maģistra grādu ekonomikā. 2015. gadā veica ražošanas izcilības apmācības Renault-Nissan Consulting vadībā, ik mēnesi strādājot citā ražotnē pie dažādiem Lean projektiem (5S, SMED, Hoshin, Kanban, TPM, VSM, QC story).
 

Artis Krastiņš – Accenture Latvia (Viena no vadošajām globālām IT profesionālo risinājumu un konsultāciju kompānijām) IT Biznesa Analītiķu departamenta vadītājs. Darbojies kā biznesa analītiķis vairākos starptautiskos liela mēroga IT sistēmu ieviešanas projektos definējot biznesa prasības un konsultējot par potenciālajiem risinājumiem un inovācijām, pielietojot plaši atzītas un jaunākās industrijas metodes (Viena no tām – Dizaina Domāšana). Accenture Latvia un augstskolu sadarbības programmas ietvaros piedalās Dizaina Domāšanas koncepcijas veicināšanā lielāko Latvijas universitāšu studentu vidū vadot vieslekcijas un praktiskos seminārus.

! Piesakoties pasākumam dalībnieks piekrīt, ka pasākuma norises laikā dalībnieks var tikt fotografēts vai filmēts, un iegūtās fotogrāfijas var tikt izmantotas asociācijas publicitātes materiālos mājas lapā un sociālajos tīklos. 

...................................................Pieteikties...............................................
Uzņēmuma galvenajai kontaktpersonai šis pieteikums nāv jāpilda!


Pasākuma norises vieta:

Bellevue Park Hotel Riga
1 Slokas Street, Riga, LV-1048

Auto novietošanas iespējas: 
Pie viesnīcas ir pieejama bezmaksas autostāvvieta

Informācijai:
Anita Stukāne
e-pasts: info@efektivs.lv
Mob.tālr.:  +371 26466262