Marta izskaņā aizvadīta Biedru pilnsapulce


Šogad asociācijas biedri uz pilnsapulci pulcējās kuplā pulkā, lai apstiprinātu pagājušā gada veikumu, ievēlētu valdi, kā arī iedvesmotos jauniem sasniegumiem.

Šogad Biedru pilnsapulcē tika pārstāvēti 78 no 117 biedrībā reģistrētiem biedriem uz 27. martu. Arī šogad Biedru pilnsapulce bija uzskatāma par lemttiesīgu.
Paldies visiem par aktīvu iesaisti un līdzdarbošanos!

Pilnsapulces laikā tika prezentēts BEA paveiktais 2018. gadā, kā arī 2019. gadā darāmie darbi.
Tika pārvēlēta līdzšinējā valde. Paldies par izrādīto uzticību!

BEA valde tupinās darbu šādā sastāvā: (1. att. no kreisās uz labo): Ginta Grandāne, Biznesa efektivitātes asociācijas līdzdibinātāja un eksperte, Vladislavs Sorokins, Solvay Business Services Latvia Procesu uzlabošanas vadītājs, Baiba Drēgere - Vaivode, RIMI BALTIC SIA Baltijas Lean eksperte, Sandis Babris, Brabantia Latvia SIA Rūpnīcas direktors, Karīna Kazmina, Accenture Latvijas filiāles Vadošais biznesa analītiķis, Ruslans Sosinovičs, SIA VALPRO Ražošanas  vadītājs, Anita Stukāne, BEA izpilddirektore.

Pilnsapulces otrajā Sandis Babris stāstīja par jaunumiem, kas gaidāmi BEA darbībā pēc Biedru pilnsapulces:
- kādi labumi un iespējas paredzētas BEA ekspertiem?
- kādas iespējas vēlamies sniegt biedriem/ uzņēmumiem, kas ir mūsu virzītājspēks?
- svarīgākie BEA valdes uzdevumi 2019.gadā.

Savukārt Lienes Giertmanes - Dones aizraujošais stāsts par "Trelleborg Wheel Systems Liepaja" LSEZ SIA ražošanas pārcelšanu no Zviedrijas uz Latviju, par to, kā atrast pareizos cilvēkus un kā nepazaudēt cilvēcību straujajā pārmaiņu laikā, iedvesmoja meklēt arvien jaunas iespējas kļūt vēl labākiem!

Artis Krastiņš (Accenture Latvia) pastāstīja par Dizaina domāšanu, kā veicas Accenture Latvija šīs metodes izmantošanā, kad un kā šī metode būtu pielietojama kopumā.

Paldies visiem par dalību pasākumā, ieinteresētību un dalīšanos pieredzē!

! Pasākuma prezentācijas BEA biedriem pieejamas "ieejot" mūsu mājas lapā.