Digitalizācija – Scania stratēģiskais attīstības virziens 09.06.2020.


Radusies iespēja izzināt vēl viena uzņēmuma pieredzi. Tāpēc izsludinām pieteikšanos pasākumam "Digitalizācija - Scania stratēģiskais attīstības virziens" šī gada 9. jūnijā, kura laikā savās zināšanās un pieredzē dalīsies Scania Biznesa attīstības nodaļas vadītāja Baltijas Valstīs un BEA eksperte Jūlija Kukele.

Digitalizācija – Scania stratēģiskais attīstības virziens"

 
Jūlija Kukele 

Scania Biznesa attīstības nodaļas vadītāja

Maģistra grāds vadībzinībās, Latvijas Universitāte. LEAN zināšanas apguva universitātē, šobrīd strādā savā profesijā un mīl savu darbu. Scania komandai pievienojās 2014. gadā kā Procesu attīstības koordinatore, un no 2017. gada vada Biznesa attīstības nodaļu Baltijas valstīs. Atbildības jomas: Baltijas Projektu Portfeļa vadība, GDPR, Biznesa attīstības projektu vadība, Nepārtrauktie uzlabojumi. LEAN metožu izmantošana un attīstība ir daļa no ikdienas. Pieredze uzlabošanas projektu īstenošanā pārdošanā, servisā, noliktavas darbībā, u.c. jomās, apmācību izstrādāšana un vadīšana darbiniekiem, vadības sistēmas izstrādāšana un ieviešana organizācijā, servisa darbības standartu izstrādāšana un ieviešana. Tic, ka jaunās metodes rodas tikai un vienīgi tad, ja tās tiek pārņemtas no pavisam citas nozares, nevis sekojot konkurentiem.
 

Scania ir viens no pasaules vadošajiem kravas automobiļu un autobusu, kā arī rūpniecisko un kuģu motoru ražotājiem. Uzņēmums ir daļa no Traton Group, tā galvenais birojs atrodas Sēderteljē Zviedrijā. Latvijā Scania uzņēmums ir pārstāvēts no 1992. gada un šodien saviem klientiem piedāvā ilgtspējīgus transporta risinājumus, īpaši domājot par energoefektivitātes palielināšanu, alternatīvo degvielu izmantošanas iespējām, kā arī viedāku un drošāku transportu. Scania Latvia nodarbina vairāk kā 130 darbiniekus, uzņēmuma filiāles atrodas Rīgā, Valmierā, Daugavpilī un Liepājā.

 
Pasākuma norises laiks:
10.00 - 10.45 (11.00)
 

"Digitalizācija – Scania stratēģiskais attīstības virziens"

  • Scania ceļš uz digitālo transformāciju.
  • Servisa procesa digitalizācija un pirmie sasniegumi.
  • Jautājumi un atbildes.

Pasākums norisināsies tiešsaistē ZOOM platformā. 

Tikai reģistrētie dalībnieki iepriekšējā dienā saņems atgādinājuma e-pastu un saiti uz tiešsaistes pasākumu.

Pasākums BEA biedriem ir bezmaksas. Var piedalīties vairāki cilvēki no viena uzņēmuma.
Pārējiem interesentiem dalības maksa 50 EUR + PVN. 

! Piesakoties pasākumam dalībnieks piekrīt, ka pasākuma norises laikā dalībnieks var tikt fotografēts vai filmēts (var tikt veikti ekrānšāviņi), un iegūtie foto/video materiāli var tikt izmantoti asociācijas publicitātes materiālos mājas lapā un sociālajos tīklos.

 

 


.......................................................................................PIETEIKTIES.......................................................................................